Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mimimi? ezt nem értem
Szalonnaval szoktak becsalogatni.
na jó de csak egy kicsit. a villát ki tudod szedni csontkovács úr?
Igyál!
a villából vágom hogy jön ki, de hogy a tengelybe hogy megy bele.... lehet nekem is innom kellene
eztet mon dom de igen autentikusan-
amúgy már be is vagyok baszva.
az imbusz csavarnál lefolyt a csizmában és ott átszivárgott valahogy :) sejtelmem sincs
szokott lenni egy csavar párhuzamosan a villaszárra. Itt lehet nincs a tököm nem tudja, de én erre tippelek. Nézz egy robbantott rajzot!
Igen a sima villáknál, de ez fordított..... Alulról nem tudsz benyúlni mert legalul a két szorító csavar van...... csak sima lyuk semmi .... :O :O :O
Hogy került oda???? :O
Ilyen villáknál szokott lenni egy csavar ami papucson át bele megy a villaszárba. Na ha ott szar a tömítés akkor szivárog a telóolaj...
üdv..

ma leszedtem a tengelygombát elölről és a bal oldalt a tengelynél volt olaj nem is sok nem is kevés , de volt, képet nyomtam.
Hogy kerülhetett oda be olaj???????
A villába tavaly lett szimering, olaj cserélve, a kerekekbe meg új csapágy+szimering.....
Hogy jut oda olaj, mert más nem lehet csak teló olaj, de oda be a tengelybe hogyan???? :O :O :O
ne motorozz bicskával a zsebedben :)
a komplett motorblokkot elvitték tőle.
Meg a bicska is a zsebemben!
ha fent lennél fb-on a világ kinyílna számodra
Igen, tudok róla. Még nem jelzett vissza nekem, de talán majd most, ha ezt olvassa.
Atixot kérdezted? A napokban szólt, hogy bont egy K5-öt.
Sziasztok!
Keresek sérülés mentes GSX-R1000 K5-K6 szelepeket, teljes garnitúrát.
Ha valaki csak a bontott hengerfejjel együtt hajlandó eladni úgy is érdekel, ha nyomott áron megvehető (nekem tényleg csak a szelepekre van szükségem). Csúszott, letört fülű, stb. hengerfejek előnyben.
Szia! Elsőre úgy gondolom, kellene nekem egy ilyen, de tudnál lőni róla jobb minőségű képet? Köszönöm!
A láncos témához alig bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá.
A majrécsíkos téma nem tetszett?
Biztos 48 lóerős bmwkre vadásztál:
http://suchen.mobile.de/fahrze...
Azori szigetek?
Mért hol kellett volna lennem uborkaszezonban?
Te hol a brantba voltál?