Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van? Mondtál egy hülyeséget, amire a rendőrös videó alatt rávilágítottam. Te írtál ott nekem, de hogy minek?! Persze tudjuk a kiülés a jó technika és gumiszéléig csak hatalmas kockázatok árán lehet ledönteni közúton.
Az adatlapomon rád? Ott a neved? Te vagy GP Pilot? Te hívtál ki engem versenyezni?
Mint mondottam azért írtam, mert leszólsz valakit, akinek te emberileg a közelébe nem érhetsz.
Nem is a tudasat kritizaltam, mert az biztos nagyobb motor ugyben mint az enyem. De azt tudtam eddig is h sokan kuzdenek szovegertesi problemakkal itt.
Az en hozzaszolasiamat linkeled, nekem irod a sok faszsagot celzottan, meg az adatlapodon is ram celzol. Kicsit beteges mar, lehet h velem is almodsz :) most se en irtam rad te szep feju :)
Mellesleg csak azért írtam neked, mert egy olyan embert kritizálsz, aki szerintem tőled ezerszer különb, sorry.
Üzenőfal, rendőrös videó... olvass és rájössz!
Most se en irtam neked eloszor :)
Ahhoz képest eléggé érdekellek + a kis barátaidat is. Oszi pedig segíted neked!
Kopjál már le a faszomba, akkor se tetszel :)
Én is eddig annak ismertem, de most konkrétan próbált beszólni. Akkor most miért nem segíteni próbált? Vagy ez neked annak minősült? :)
Látom mindenkit betalálsz! Bigoneoszi jó fej és segítőkész ember!
Oszi az "okos"? Vagy az, aki tapasztaltabbat nem tartja értelmesnek? Vágja a gixert és segit is ha tud.
* -nincs
Na még 1 okos :) Látom olvasni sem nagyon tudsz, nem a különbséget kérdeztem. Attól, hogy szervizünk van még nem vagyok autószerelő (főleg nem motor). Nincs alkatrész boltban sem dolgozok. Mellesleg tudom mi a különbség, de konkrétan sokféle véleményt olvastam, hogy van-e motorba értelme belerakni. Ezért kérdeztem, kaptam is értelmes választ értelmes emberektől, de látom te nem tartozol közéjük :)
Amúgy vicces, h ilyenbe dolgozol, aztán mégsem tudod, h mi a különbség a sima meg az Iridium között...
Biztos tőled is szeretnék alkatrészt venni egy boltban...
1-et tartaléknak?
Cápa kiröhögi ezeket az értelmes high-end technikai beszélgetéseket...
Ahogy érzed.
"bemegyek a H-ringen" "az"
Ha már újítunk az oldalon lehetne valami javítási lehetőség is....
Meee még nincs meg a tudásszint...
Ha idén bemenyek a H-rongen 00 alá, vagy sz E-ringen 1:17 alá akkor meg lesz a TTX hátra + előre a catridge...
THX!!!
Mé nincs benne cartridge?
Gratula, fasza lett!
Na Urak!
90%-os állapot...
Mentem vele pár 100 m-t...
Mit mondjak... TECCCETTT!!!
Üdv!
Eladó az alábbi deklivédő szett:
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Szia! Ment is a valasz! :)