Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bontott motorolaj eladó!
Jaj Istenem.
Csinálni nem lehet?
Muszáj szerezni, venni nem jó? Bontott teknyő pakolás?! Kafa!
Sziasztok, k5 1000-hez szerintetek honnan tudok szerezni olajteknő tömítést?
(hívtam már pár budapesti bontot és nézegettem a netet, de semmi...)
És igen! Oszd be!
Nem!
és majd elfelejtettem...
CSONTKOVACS
Megbasztad már a motort ?
Nah, itt is csak a feszko...

CÁPA
Élsz még?
Valami tuning a télen?
Lesz 12R?
Stb...

Tiborom
Gepcsere?
Tuning?
Ágoston?
1:57eleje jövőre?
Megrendelted már az RC Hondát?
5,5-es felnivel jobb lenne, már ha belefér, viszont akkor már a 190-es gumi is jó
én a 180/60-ra esküszök..........de már félve irok
Elvileg 900 rr vagy hornet felni ramegy.mar lattam ilyen mokolast,meglatom.
Egyenlore beindulni is lattam,es nincs rossz hangja egy 3 eve allo bizgerehez kepest.
Ez egy f3 cbr a 97 es evadbol.160 a gyari meret,200 elakad a lengokarban.
Thundercatra is ráment a 180-as.
Nem lesz optimális, de rá megy a 180-as.
Én most a 190 helyett 180-as gumit raktam fel, mivel ingyen volt :)
Mondanom sem kell egy retek szar. Minden kanyarban a gumi peremén billegtem vele. Sajna nagyon kilapul a felnin ami azt hiszem 5,5- ös. Egy 200/55 vagy 190/60 a kedvenc méretem
5.
Hanyas felni van rajta? 5 v. 5,5 col?
nem adom oda..........veszélyes,ne haragudj,lehet el is esnél vele,inkább el égetem
No egyenlore asse tom ramegy e a 180-as,bar vannak biztato jelek.
mert én is motorral jártam pályázni,és ahogy valaki irta is a slickel nincsenek barátságba a jardok,ja és a 70ezres gumit is meg vágattam ez okból Zolinak meg nem pénzért ajánlottam a michelint,hanem a postát fizesse ki,tehát barátilag a gumi nincs drótig vágva,legtöbb gumit lehet vágni,persze van olyan amit nem....mivel teherautózok igy van gumivágó cimbora ,mert azt ugye megvágják és én kértem tőle hogy igazitson kicsit a mintán a jard miadt,de ezt szándékosan el is montam,persze ha téged ez zavar a legjobban,akkor feldobom a többi kupac gumi közzé............amugy meg szerintem van még benne jócskán,főleg kezdőnek,ugy sem fog egyből lapon menni,ha meg igen akkor lesz viszonyitási alapja,slick előtt nekem nagyon bevált és ki is motoroztam vele amit lehetett..na pacsi
Nem vagyok sértődékeny. Sose leszek igazán gyors. De azért a motorosok 99%-nál gyorsabb vagyok!
Mindegy az. Eleinte.