Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Összehasonlítás képen, a sima DOT4 olajnak 230° a forráspontja és az 5.1-nek pedig 270°. Na most a RBF660-nak pedig 325° ami még mindig DOT4. . Szerintem itt jön képbe a minőség .
Nem az ár a lényeg, Motulban pl fél liter dot 4 RF660 factory line sokkal drágább, mint az 5.1.
Én sem értem ezt a hátsó fék dolgot. Biztos supermotón csapatta.
Bárdiban dot 5,1 nincs 1000Ft, de nem szabad összeönteni a 4-l.
Te is fiam, Brutus!
Zoli, hogy sikerült elmelegítened a féket a Bükkben?
Főleg a hátsót! Túl szűk, gixszerrel max. 2-es végig.
Sot, a tul jo palya betet meg mar utcara se jo, ha nem uzemel jol hidegen
Fekolajat meg csak azert kerdeztem, mert olvasni ezt is azt is. De amugy ahogy neztem az rbf660 tudja azt, mint sok 5.1, sokat palyan is ezt hasznaljak.
Akkor te is megjártad! .
Nekem az RGV-nek, meg a 750-es Gixxrenek is kipurcant a hátsó féke egy egy kiadósabb Bükki kanyar lefeléjében.
A Gixxerben már RBF 660 van, azóta nagyon jó lett.
Igaz, a szezon végén vagy kétszer már elkezdett megint puhulni, de ez már a tárcsa+betétcserére figyelmeztető jel.
Jövőre RGV is megkapja, csak ajánlani tudom a 660-ast is
Jó fékbetétnek is csak pályamotorba van értelme?
Hát sajnos ebbe nincs úgy tapasztalatom. Abba viszont sajnos van, hogy anno a SRAD-ba amit az autósboltba lehet kapni Shell fékolajat raktam.. Majd elmentünk Bükközni, és amikor már eléggé benne voltunk a dolgokba, azt vettem észre amikor használtam volna a hátsó féket hogy nincsen mert elmelegedett az olaj...... Na akkor megfogadtam, hogy ebből is minőségit kell venni. Majd utána mikor kicseréltem ilyen már soha többet nem fordult elő.
Koszonom az infot! Hallgatok majd rad. 5.1nek van ertelme utcara plusz neha palyanapozni vagy inkabb csak palyamotorba erdemes?
A sima RBF 600-at ajánlanám, a 660-at már karbon fékekre ajánlják!:) Mondjuk az RBF 600-at használom és csak ajánlani tudom!:)
Nem szivatásképp/bár tudom, hogy kívánja a tested /, de a link előtte is jó volt
A gép elötte is jó volt. A link viszont elötte szar most már jó. A suzuki fékje meg szar... ez a fék foghat de fel nem tenném. Az ilyet nem.
A link jó, a számítógéped szar, akárcsak a suzuki fék.
Két veder fék.
Nem, csak baszakodok! AMUGY Szar a link.
Irigykedsz?!
http://motorinfo.hu/images/11220-hasznaltteszt_buell_1125_cr_belepo_a_harcosok_klubjaba/6-11220-hasznaltteszt_buell_1125_cr_belepo_a_harcosok_klubjaba.jpg
VOX.
Cica magazin?
A kevesebb lóerő (már ha 178at lehet kevésnek nevezni ) kevesebb bajt tud okozni, mint a szar fék. Na de kinek mi a fontos Tavasszal kiderül mennyit javul a fém fékcsőtől, új fékolajtól, takarítástól, aztán jöhet a betét-tárcsa.
Sedu rakd már ki azt a fotot amitvszoktál a fékröl. Iden csak 100 szor láttam.
Akinek nem kell fékeznie az nem húzza eléggé.