Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lambda szonda csak arra az időtartamra kell amíg állítják az injektorokat.
Amikor beállították nem dugtak ott be semmit?
1000 k5-6 hoz keresek:
Fém rendszámtábla tartót.
Xenon szettet.

Valakinek van írjon köszönöm!
Gondolkodtam, de nem ér meg nekem 500+ eurót egy pár haribó féknyereg egy tíz éves másfél millát érő motorra.
BMC sportlégszűrő,05-06-07-08-évj-hoz.Ár:6e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Tudtommal K5-ben még nem volt lambdaszonda, csak k7-től fölfelé.
Sziasztok. Lenne egy apró kérdésem.

Gsxr 1000 k5 motoromra vettem sportkipufogó rendszert és feltűnt, hogy van rajta lambda szonda csatlakozó. Viszont a gyári rendszerbe és a motoron egyáltalán nem volt lambda vezeték, csak EXUP motor volt ami ki lett kötve, mert ugyebár sportkipufogón rendszeren ez nincs. Viszont a LAMBDA szondát utólag kell beszerelni vagy nem szükséges, hagyjam ledugózva a kipufogóba redszerbe a csatlakozónyílást? Dyno padon behangolták az injektorokat és sport légszűrő is került bele, viszont erről nem kértem tájékoztatást.

Ha valaki tudja előre is köszönöm!
Nöm,a yamaha sumitomo elvileg.
Páran gyártanak fékeket,esetleg haribon gondolkodtál.
Mármint a yamahaé?
Ez a terv amit leírtál, viszont betétet csak akkor kap, ha majd 2 tárcsát is veszek rá. Először a fékre akarok költeni, csak utána erőre (mármint kipuff meg hozzápadolás, semmi extra).

Van ismerősöm aki kawa nyergeket rakott fel, plusz cbr1000rr munkahengert, elmondása szerint nagyon jó lett a fék.
No benézten,tokico az is.
Csak árányszín.

Daytona 675-ös a nissin.
Ne agyald túl a dolgot tedd fel a fékcsövet,,takarítsd el a nyergeket úgy hogy enni lehessen rajta,tegyél bele jó betétet,és ne carbonos hiperverseny cuccot csak jó minőségű szintert,rendesen légtelenítsd firiss dot 5.1-el és nem lesz gond.

Megjegyezném halkan és csak félve hogy ha megegyeznek a méretek akkor a régebbi zx 10-esek nissinjei igwencsak jó cuccok,és ott nem oldalt,lenn van a cső kivezetése,még az is lehet hogy passzol a fékcsöved hozzájuk.
De ez elmélet,fene tudja gyakorlatban hogy van.
Fasza! Jó ez a fék upgrade dolog. Gondolkodtam, hogy lecserélem a gyári betéteket is a fékcsövekkel együtt. Viszont mivel a tárcsám elkezdte az előre hátra lötyögést (még csak épp 1 milit kb), az új tárcsához mindenféleképp vadi új betétet kell rakni, így azt majd egyszerre cserélem tárcsástól. Ha még mindig nem jó eléggé a fék, akkor jönne a brembo munkahenger, amivel együtt kukázhatnám a még nem megvett új fékkaromat (plusz kéne hozzá passzoló kuplungkar is). Gondolom itt még a fékcsővel nincs probléma, jó hozzá a gixerhez való. Ezek után ha még féknyerget is cserélnék, akkor kuka a fékcső, kuka az új betét, lehet mindkettőből újat rakni. Egyre faszább
Már kép alapján semigen.
A fittingek állása igencsak más.
Jut eszembe az új fém fékcsövek amit vettem a sajátomra, azok jók az yamaha nyergekhez is? Ha esetleg elgondolkodnék, hogy megveszem...
Én már szereztem be eső gumit
Még mehetünk egyet mielőtt lehull a hó!
Szia köszönöm szépen az infót!
Aztán következőleg jön valami más valami új. Azt azon is el lehet gondolkodni és ezt így tovább... áhh én ezekben nem hiszek. Mindig lesz újabb amit te vagy akár más nem tud majd menteni. LUTRI
Lenkerék lehúzót tudjátok honnan lehet szerezni, illetve hogy mibe fájna?
(k5 1000-hez kéne)

Vagy gáz ha úgy mosom ki a blokkot hogy ezt nem szedem le?
Még melegen is ugrál miatta picit az alapjárat, ha nincs benne az exup, nem kell vele foglalkozni
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy van egy k7 1000- és hidegen dadog valamiért állítólag azért mert nincsen benne az exup szelep valakinek esetleg más ötlete vagy tavasszal szerviz!
Ez nekem is összejött, felálltam és mentem még egy kört.
Vadi új Suzuki Factory team ing eladó :
http://www.kepesmotor.hu/ruha_...
Köszi igen van olyan a családban akinek van ott kedvezménye.
Unixnál van a tiedhez is Goodridge 18.804ért ha van esetleg ismerősöd akinek van kedvezménye.