Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van bizony.
Már most elvonási tüneteim vannak...
Szia Oszi
Akkor még nem veszem meg nézelődök egy kicsit márciusig van időm .
Nekem is venhill van és tökéletes. 2-fitting nem jó szögben állt,így kicsit hülyén nézett ki,de írtam az eladónak és ingyen küldött újakat úgy,hogy a régieket sem kellett vissza küldenem.
Pontosan!
+IDKFA és jöhet bármi
IDDQD...
Mint a szél
Örökélet garis...
Tehát örökéletet ad, ha netán 280-nál szétmegy?
Utána visszamész reklamálni?
Szia Döme ,
Nekem az volt a Hondámon. 2 dolog volt amit nem szerettem rajta, az 1ik, h rozsdásodott a csavarja, a másik, h amilyen pózba felraktad és beállt, az ott maradt. Tehát merev volt nagyon.
A Venhill amit azóta használok/szerelek sokkal jobb, mert el tud forogni a fittingen a fékcső.
Venhill
Ezeket az összerakós fékcsöveket a targoncámba beszerelném, de egy olyan gépbe, ami 280-al tol előre és néha meg kell állni vele, biztos, h nem.
Sztem nem minden esetben lutri. El lehet gondolkodni, h mit basztál el...
Szép kis játékszerek.
Úgyszintén Tibi.
A cimbi SV-jén is kva sokat fogott a gomba.
Én azért senkit nem beszélnék le a gombáról, sokat
védhet. Gyári befogatási pontban, ha el is akad, hamarabb
a csavar szakad, mint a váz. Mondjuk К3-mon biztos.
Nekem volt,hogy az elsö és hátsó keréktengely is kopott,
az idom pedig szinte sértetlem maradt. Viszont igaz
hogy erősen szituációfüggő a dolog.
Akkor csövezd be mint a fighterek!
Nekem a champion.
Azért gomba és gomba közt is különbség van! Kedvencem aki fémből esztergáltat.
Kovetkeztetest nem.
Azt csak sajatbol.
Es ott nincs idom amit vedenek,ergo felesleges,es a deklik kilognak annyira hogy szart se erjen a gomba,a hutorol nem is beszelve.
De ha lenne idom az se uszna meg plane kavicsagyban.
Ezert babazsur,palyan konnyu.
Viszont szerzel egy jo draga gombat amit vehetsz masikat,az uvegszalas vedok idommal kiegesztitve palyan idealisabb.
Es emiatt sem viszek ekkora penzbe kerulo gepet palyara.
Ugy szoktak itt tobben is
Szeretem az ilyen esős témát. Annyira lutri és még is következtetést vontok le egy egy esésből.
Azert egy 120as seggen csuszast nem mondanek babazsurosnak (biztos te tobbel estel), max szerencsesnek, azert usztam meg ennyivel, mert palyan tortent es a razokovon kivul semmi akadaly nem volt. Utcan dobom igy el, akkor torik minden.
HIdeg van már kint az út mellett. Elég abból heti egy félóra!
Így van inkább én is ezt választanám. Vagy egy papír nélküli F4 az még olyan amiből az unokának is jut egy kicsi.