Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos vannak ez enyémnek is hibái,de ez után én pont egy über űrszekér jellegű modellt vártam amit nézegetni kell egy ideig,hogy megszokja az ember szeme. De helyette leegyszerűsítették.
Érzésre! Az Aprilia is csak saccol, akkor én is megtehetem!
Én ilyenekben nem reménykedtem. El se olvastam a cikket. Kapok ak nem megy ez a naked dolog, bár viszik mint a cukrot, mert egy bizonyos elég nagy rétegnek pont jo a lusta szar.
Szívesebben látnám már ezeket az utcán
Cseréjétek le a régi lomokat ilyenre
Gondolom forint fillér az ára
Az hogy terveztek sokat eladni mindenkinek belole igy olynra csinaltak hogy atlagjoska ne pusztuljon meg vele csak mire haromeves lesz a gepszorny.
Picit puhany a hardcore kozonsegnek,mivel itt rajtam kivul mindenki TT es GP nagymeno.
Első-hátsó lámpa, indexek...
Ráadásul nem futurisztikus, totál konzervatív. dubelé sokkal futurisztikusabb szerintem. Ez lesimított, egyszerű. Mint régen. Klassz.
Mi baj vele
Ezek a futurisztikus küsők most a divat
Szerintem jó lett
Nem rossz, de az se hibátlan. A Tiédnek az eleje szebb, ennek meg minden más.
Hát ez az! Mikor mész vele úgy se látod, mikor hazaérsz beb...od a fészerbe, akkor is tök mindegy. A pincebuliban is mindegy melyik árokba fekszik.
S
Reménykedtem, hogy végre lesz egy ütős japán naked. Lett egy lusta szar, meg az F-se alteregója, azúj 1000-es PIAGGO nagyrobogó automata váltóval.
Gondolom a műszaki tartalom és az versenysportban lévő eredmény lesz a lényeg. Vonzódom a gsx-ehez igy vannak modellek amik kifejezetten tetszenek is.
Milyen s-t?
Lehet elfogult vagyok,de nekem az enyém tetszik.
Total irrelevans hogy hogy nez ki 240-nel rajta ulve nem tokmindegy?
Az fontosabb hogy visszabaxva kapar e az emlitett sebessegnel?
Eleg capas volt?
Eltévedtél a 600-as topikból? Ja elfelejtettem,hogy a Te motorod 300-pacis, úgyhogy be is fogom a szám.
De egyik GSX-R1000 se néz ki jól!
Nekem elsőre se volt rondább a többi GSX-R1000-nél. De ahogy olvasgatom, csepegnek szépen az infók, körvonalazódik a kép. Persze semmire sincs garancia, de hátha ezt ne k...ják el, mint az S-t.
Az új kawa gyönyörű és egy erőgép. Első látásra beleszerettem amikor élőben megláttam.
Akit csak a pályázás érdekel annak tök mindegy,hogy-hogy néz ki a motor (van egy Angol ismerősöm a csőrös 1000-nek az idomjai szigetelő szalaggal van össze ragasztgatva,hogy ne essen szét,de leszarja,mert csak az érdekli,hogy milyen időt tud menni és el is szokott burkolni ennek feszegetésében) De ha utcán is van használva a motor és vagon pénzt elkérnek érte akkor igen is nézzen ki jól!
Érdekes téma. Valóban nincs pénzem ilyenekre, de 2004-óta egy kivétellel nem is gyártanak olyan motort, ami legkisebb mértékben is érdekelne, mint elképzelhető alany lottón nyerés esetén. Az új Kawa már csatlakozott és talán ez is beállhatna a sorba.
Tegnap még mindenki utálta. Ma már kezdenek csillapodni a kedélyek, holnap meg egyenesen szép lesz
Hányszor mondjam még el, hogy ez nem lesz átrajzolva senki kedvéért!
Pont ugy lelkesedtek mintha amint lehet kapni rogton vennetek egyet.
Srácok, ugye nem akarunk átmenni digófanba!? Ők azok, akik a külsőnek hódolnak (kénytelenek ). Ez nem szépségverseny, hanem motorverseny!
Hát jó lenne ha gyors gatyába ráznák a tervezőket és átterveznék,mert eddig a K4,meg a K7 nem nagyon tetszett,de ez most átvette a ranglista első helyét.