Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alakul ez! Látom a narancssárga vmiért nagyon alap szín nálad
Gondolkodok, hogy kap majd az enyém is egy R1/6 féknyerget, mi pénzbe kerülnek ezek nagyságrendileg? Vagy szted meg lehet csinálni a féket egy ujjasra anélkül is az enyémen? Most kap fém fékcsövet, aztán sorban új tárcsa plusz betét, RCS19... A nyerget hagynám a legvégére.
Unix, beszerzési ár ;)
Egy kis ízelítő...
Gikszer 4.0 nyers verzió 60%-os állapot...
Héjj héjj az elég jó ár, honnan rendelted

Csak mert lassan én is megrendelem a karácsonyi ajándékaimat.
Persze, írtam, hogy előre A mindenestől úgy értettem, hogy szállítással, 18.800 ha jól emlékszem.
De csak az első szett gondolom...
mert hogy nekem is annyi volt...
Nem rég rendeltem magamnak előre, 20 alatt megállt mindenestől.
Nemsokára szöges kell! http://youtu.be/mdBp6zerwwA
Örökéletgaris Goodridge verseny fékcső 25e előre.
értem én
Ez de beteg :D
Kipróbálnám, csak bukkanó ne jöjjön :)
Még nem nagyon néztem körbe ezt találtam ezért is kérdeztem a márkája alapján hogy használt e vagy használ e valaki ilyet.
Az nagyon jó ár , 4 hosszú cső + 7 csavar + tömítések... az még a szerelhetőből fajtából is 40 e körül lenne... már mint forintban...
Hello
60 euro ért venném. De egyben veszem a hátsóval meg kuplung csővel együtt.
Pattintsátok fel a rücskös gumát!

https://www.facebook.com/16596...
Esetleg ez? Galfer, igen jó minőségű.
Mennyiért vennéd?
Köszönöm a válaszod. Maradok ennél a márkánál aztán majd látjuk. Puding evése a próba
Még az is lehet... De nem beletört, hisz akkor nem tudtam volna kicserélni sem... Fentebb tört ahol bármi más is tört volna...
Én nem akartam se rá, se lebeszélni róla, véleményt kért, és én ezt az egy pozitívumot tudtam rá mondani, meg hogy tette a dolgát mint bármely más fékcső
(de ha nagyon érdekli megguglizza)
Pont ez a baj a csavarossal. Törik...
Köszönöm válaszod
Volt... tette a dolgát... amikor meg letört a fitting, akkor örültem hogy csavaros és lehetett csak azt cserélni, nem kellett az egészet kidobni...
Sziasztok
Használt vagy használ valaki spiegler márkáju fém fékcsövet? Vagy nézzek más márkát inkább?
Köszönöm
Ha kopott/lapos az egyik kerék akkor is jelezhet.
Köszönöm a válaszokat!

Nem lett még cserélve fékfolyadék. Most lett felrakva a téli kerék úgyhogy legfeljebb tavasszal kellene csak alufelni, bár ez az asszony ügye lesz. Majd megspórolja valahogy a kötelező árán :D