Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk is van egy T-Sport. Az abs-vsc hibát több dolog miatt is fellőheti (pl motor hibajelzés miatt is), érdemes lenne rádobni egy diagnosztikát. Egyik ügyfelünk TS-ében pl a vezérlés "okoskereke" miatt dobta be (a motorhiba jelző mellett természetesen).
Csak hidegben csinálta, jeladónál kontakt hiba. Fékolajat cseréltetek már?
Maradt még 4 oz felnim ha érdekel esetleg.
Hello Sedu! Láttam, hogy a Yaris forumon is fent voltál még jó rég. Mi lett az abs, vsc hiba oka. Mi szarta el magát? Mert nekünk is van egy Yaris II és garázsban állás közben ugyan ez a hiba jött elő.
Kösz
SZép a motor és nagyon jól néz ki a kipufogó!
Tudok adni egy szép piros idomot, ha lecsukod a tiedet
Hát igen!
Az enyémet Végh Jani hangolta össze és azt mondta,hogy maga a rendszer első osztályú,de ha hosszabb lenne a dob akkor egy hangya fasznyit többet tudna belőle kihozni. Nekem viszont többet ér,hogy jól néz ki és ütős hangja van,plusz elég az a 177-paci keréken.
Nekem pont ezért nem rövid!
a gixerek csak ezzel a dobbak szépek. Lehet érdemes lenni Mártont ledobni az enyémről oszt rábaszcsizni egy ilyet.

CSak fosok hogy veszt powát ezzel a dobbal. Haver úgy járt rakott rá egy IXiL-t oszt nem tolt úgy...
Nekem nincs GP képesítésem és így nem tudom PROFESSIONÁLISAN használni.
Igen,de csak addig használható közúton amíg benne van a db. killer, de én még soha nem raktam bele.
Igen! Tudatlan...
PROFESSIONÁLISAN használható közúton így?
Cimbimnek volt (egy kis időre át is vettem tőle) és le a kalappal nagyon jó motor,de nekem az eleje soha nem fog tetszeni. Nem vagyunk egyformák.
azzal a gp1 el jól ricsíthat. E betüsök az olyanok? HE?
Kicsit busás, figyelj én sem voltam régen odáig érte. De ahogy mondják megszereted..... Viszont a feneke nagyon ütős lett. Utána tértek át ezekre a görbe vonulatokra ami annyira nem adja....

Jó Ez he! Alig várom már hogy legyen egy stabíl 15 fok napos száraz idő és meghajtsam hétvégén!
Akkor rövid fékkart is rendelj!
Nem bírtam kibékülni az első lámpájával.
Nem, az enyémek így sokkal ratyibbak. Lehet veszek is az ebay-en valami tuning ledes indexeket és fel rakom még pluszba hagy villogjanak.
NA mi bajod a K4 - el? HEEEE?
Ledesek! Neked tudtommal nem azok!
De milyenek...
Vannak rajta!