Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az S2000 ára úgy elindult felfelé, ott is már 5 milla körül van ami normális németben. Nem azt mondom, hogy olcsó megvenni, de egy M3 fenntartása adókkal meg mindennel együtt rettentő magas. Pedig autószervizünk van, de így is fájna 1-2 javítás.
S2000 is bika jó! De nem is a fenntartásuk a drága ugye vágod...
Motorvásárlás előtt gondolkodtam, hogy várok-e még pár évet és akkor S2000 vagy M3. M3 viszont szigorúan hétvégi autó, nem olcsó a fenntartása. Bár ezé a seggrakétáé se
Igazán nincs miért, így gondolom. Viszont a rizsához nem megy. Bár azé egy főnix metálba... 5-6 guriga a normálisabbja.
Haha tényleg, vennem kell mellé egy e46ot (lehetőleg M3at)
Köszönöm, tavaszra még szebb lesz, gyűlnek hozzá a cuccok
Igazad is van. A lenyugvó napnak is van ereje. Szép a BMW színű motorod. De most halál komoly.
Akkor veszek egy pitebájkot.
Addigra már egy épp egy kicsit több leszek, mint most te, ha megélem Akkor nakedezek majd, ha a hasalást nem bírja már a derekam
Hát sajna proppelerék is okádják a gyorsan sokat kici óccó termékeket. Minél újabb annál nagyobb macskazsák.
Nemmintha 20 év mulva lenne erőd átlendíteni a lábad a nyergen.
Köszi! Akkor 20úsz év múlva vissza térünk rája.
Nekem ez kicsit öreges Akkor már GSX-S, az nekem nagyon bejön formára, bár a mostanimat nem adnám érte oda, max ha ráfizetnek
Dehogy lesz,addigra szétpereg.
Május végén próbáltam az R1200R-t má nem is figyeltem miket kapcsolgat indulás előtt az értékesítő, nem is érdekelt mert már röfögtettem az aprókavicsot. Nagyon jó, majd lesz ebből is 10en éves nemdohányzó nőigarázsból.
Oké, akkor mindenféleképp továbbadom az ötletet Én meg megyek nézek magamnak egy S1000RR-t
Tudok szerelőt aki megmókolja fillérekből.
Pár tekerés a karbin és megy mint a meszes.
Ja hogy nincs karbi,azse baj nála.
Azt én nemtom nem értek hozzá. Az enyémbe is alsó hangon lehet vagy 80ezer pernye 20090el vettem mint 4ik tulaj.
Tudnám, hogy tuti nem szarik be a motorja, akkor nagyon rákívánnék pedig egy S1000RR-re
Ismerősömnek a K2 600-ba esett bele. De legalább ott nem vmi 2 milla az árajánlat a javításra
Hánemígyvan beesett a szelep na,60-enél,vagy 50...........egy gsxr-nél nem eshet be.
Baszki Zoli má Te is azt szajkózod mint 1-2 otrtopédiaiszakkomentátor...
Ha új rendszámtábla tartót akarsz akkor nézz szét a Danger Bikenál, én onnan rendeltem, állítható dőlésszöggel, ha akarod akkor a prizmát is felrakhatod hozzá. Xenont meg én se erőltetném, a helyzetjelzőket kicseréltem osram ledekre, a tompított meg a táv kapott Osram Nightbreaker izzókat. Itt a tartóról a kép, be is tudod hajtani teljesen a farokidom alá...
Lehet német is az minőség.
Van már így is elég bajom az életben, nem kell még ezt tetézni
Cseréld le egy olaszra ott egyből kapsz nagy féktárcsát, jó féket, jó rugóstagokat
xenon felesleges, de tudok gyári volvo szetteket.