Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ha 2:00 alatt leszek a ringen...
minimum egy szezon és legalább szezononként 10 alkalom kell hozzá... szetem...
Képen jól mutat.
Mik a tervek téli faragásra?
Kártridzset meg TTX-et bele.
Jelenlegi állapot:
Ahhoz hogy olyan legyen amit én szeretnék még kell vele foglalkozni egy kicsit...
Télen lesz rá idő...
4 évig versenyeztem úgy, hogy utána lábon mentem haza a motorral, szóval nem tudsz újat mondani a témában.
2:10? Na majd meglássuk.
2x jártam ebben a szezonban, sok a meló. Előző évben csak autósan. Úgy nem tudok jobb időt menni, ha azon aggódom, hogy még haza kell jutni a motorral. R1-el is 2:10-et megyek, mint a Z1000-rel.
Most épül a gokartom (superkart), jövőre azzal fogok csapatni, megnézhetjük egy kisebb pályán mennyivel leszel lassabb a zx-zel!
Kb 100x annyit mentél a ringen mint én nincs miről vitázni.
Legutóbbi esésemkor is a gumi adta fel nem a fék, tettem fel képet róla. Pedig előtte cseréltem le a 330-aas tárcsát 320-ra.
Első gondolatom a tiéd volt, de nem akartalak zaklatni a felépülésed alatt. Remélem már nem sokáig tart és újult erővel döngethetsz!
Mielőbbi gyògyulást!
A 750 tűnt az ésszerűnek, és már volt is egy 5 évig. Ha úgy szuperál majd mint az akkor igen boldog leszek.
Először is gratula!
Aztán meg ezek szerint kénytelen leszek meggyógyulni és jövőre motorra ülni. Ugyanis volt egy olyan érzésem, amikor láttam, hogy árulod az ezrest, hogy a középutat fogod keresni. Aztán meg mivel a májusi balesetem óta egyetlen lépést sem tudtam ezidáig tenni önerőből (sőt 3 hete újra műtötték a lábam), pesszimistább perceimben arra gondoltam, majd te hasznád veszed a D.N. féle 750-nek.
No, de akkor igyekszem összekapni magam, ne porosodjon tétlenül a pályagép!
Csak semmi buzulás!
Mail ment.
A herédet ne! Kérlek! Tényleg nem kell!
De elküldherem postán is.
Pöst. Dobtam egy emailt.
A nagyfaluban.
Te! Azt most lehet, hogy elfogadom! Legalább beférne a guma. Merre vagy?
Valszeg igen... de hát ez van...
Egy 15-ös elsőt tudok is adni grátiszba ha kell 530-as lánchoz.. hátsó csak 44 és 45-ös van..
Szerintem az 1000-es akkor is elkapja a -2+3-as 750-est, ha ő gyári. Kis túlzással.
Miért is?
Most vehetek is egy 49-es hátsó lànckereket...
Hát most már hiába!
Azt neked ajánlottam... nekem ez alap
Aldi, Rabócsi.
Nade -2+3 volt az 1000-esen is. Irigyeltelek is érte.