Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja persze. Nem mondták fizika órán hogy a folyadék összenyomhatatlan?
Elhiszem, hogy beesett a féked, de arra nem gondoltál, hogy ez nem természetes jelensg még akkor sem ha suzukin ülsz? Lehet meg kellene látogatnod egy szerelőt.

Mondjuk ha belémjönnél azért mert szar fékkel motorozol tuti rádrekerném a suszkádat

Ha szarnak tartod akkor minek van ilyened? Vegyél zx10-et
Gondolom sokan. Mi a kérdés?
Honnan vetted, hogy jogod van szólni?
Hát ehhez a fékes dologhoz csak annyit szólnék. Ha az ember nem is akarja akkor is a gép tudtára adja, hogy egy Szuszkán ül az ember. Hogy miért is. Há én velem idén történt meg először az, hogy beesett a fékem. Egyik pillanatról a másikra elment a nyomáspont az első fékemen. Ilyet sosem tapasztaltam azt nem is mondom miért.... szerintem tudjátok.

Hát a extraúszóágyazásútárcsa csak a hab volt amit a 92-es 400-asomon is probléma volt és ezt csak nem 12 éve nem tudták orvosolni.

Szóval ha a fékhez nyúlok egyből rájövök hogy suzuki tulaj vagyok.,.
Csak azt nem tudom mi lenne ha pályáznék..,,. akkor az első 2 kanyar után elmenne a fékem....

Béke Uraim!
A Mupet show-ban a két öreg a páholyban...........na olyanok.

http://youtu.be/14njUwJUg1I
Ha a gazdájának így tetszik , akkor hadd csillogjon. Az pedig már régen rossz, ha a féknyereg pl. felforrósodik! Ne legyetek olyanok mint a pletykás fogatlan vénasszonyok, akiknek semmi sem tetszik!
a polírozott felület kisebb, mint a gyári rücskös nem hűl olyan jól. Elég csúnya lett szegény motor.
K6-on használ valaki 200/55-öt ?
Vélemény?
A felpolírozott féknyereg legalább annyit hoz, mint a fém fékcső. vagy többet. Amúgy meg egy jó giccses ez így. Kicsit sok a csillivilli aluminium.
Gondolom nem is akar, mert fém fékcsőre már nem futotta.
Es ha tudnad mennyi penzt elbaszott mar erre!
Az önbizalomhiányosoknak számít, hogy minél többen
megnézzék. Főleg dilettánsoknak lehet vele vagizni,
abból meg sok van, így nagy az öröm.
Egyszer egy Bazzazt nem lehetett beállítani egy régi prop teches tiltákiszedő miatt. Elvileg fix 4-et kellett volna adnia, ehelyett mp-ként 20x küldött másik fokozatot.
Hogy lehet egy K5-öst ilyen chopperes baromságokkal elbaszni!
Alpinestars matrica fordítva van a vázon.
Egy szép 1000-res.
Csak motorozni nem lehet vele rendesen....
holnap? mert érkezik valaki ujjabb próbára lassan megint tankolnom kell a próbakörökre
Okéjj...
Az lenne a hosszú Bogyesz barátom.
Bár még lehet el kell menni megnézni a gépedet egy barátommal...
Akkor holnap után azt fogom kérdezni, hogy szerinted a Denso vezérlőt (meg esetleg a Power Commander-t) mennyire zavarja ez a hiba, ha egy sima billenőlogikás fokozatkijelzőt elvisz az erdőbe?
akkor jösz hozzám?
Holnap van nagy és hosszú teszt.
De amúgy most jó lett, vagy csak forrasztgatsz?