Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

-2+3 vagy 4
és meg van oldva...

Azokon a pályákon ahol én a tiszteletemet teszem 90%-ban előnyösebb a fordulékonyság, a maradék 10 %-ot beáldoztam... azért volt pár álmatlan éjszakám...
5 évig 750-em volt, nem olyan rossz az, de az erő valszeg nem lesz velem... viszont akkor majd beszélek a midichloriánokkal... hátha...
Hát olyan sok pálya azért nincsen. Max. Kukucska és társai.
Nagy pálya Sachsenring talán...
Sok pálya van, ahol a 750-es jobb köridőt tud. Inkább úgy mondanám, könnyebb vele jót menni. Na de az 1000 erejét semmi nem pótolhatja, erről lemondani hallatlan én erre nem lennék képes. Én két éve nézegetem, hogy tudnék fúrni még bele. Hiányzik még egy kis erő, mert nagyon tohonyán forgatja ki maga alól a seggét, ez tűrhetetlen állapot. Mondjuk én nem a köridőre megyek. Illetve megpróbálom néha, olyankor legelészni megy a motor.
Be kellett hogy lássam , hogy arra amire én használom nem való az ezredes... de ezt el nem mondd senkinek!
1:44.390
Neked persze van.
MIT TETTÉL!
Tudod... ööö izé... lassú a felfogásom... még nem fogtam fel hogy nincs ezredes... de mááá azon vagyok...
De jut eszembe, mit keresel te itt nincs is gsx-r 1000-ed!
Nézegettem is hogy ezen egy tárcsán van annyi szegecs maint a másikon kettőn együttvéve, először azt hittem káprázik a szemem...
Majd meglássuk.
a kezdőket én is mindig lehagyom,sőt,előre is engedem őket
No ezért kell most újitanod, hogy még jobban tetszen és gyorsulj, és akkor ott van pl. egy Fun-Cup a Szlovákia ringen! Egyenrangú ellenfelekkel versenyezhetsz és simán dobogós lehetsz, mi 3 x voltunk idén, Ricsi, Kristóf, és Én mind 3-an álltunk a dobogón!
Erről beszélek. Gyorsulhatok én bármeddig úgysem leszek soha elég gyors. Legalább olyan motorom legyen ami tetszik is.
Hát igen ez is igaz, de akkor is az 1.55-el legalább ott lehet lenni egy Alpok-adrián! Akkor arról már nem is beszélve amit pl. a német IDM H.ringi futamon mentek 1.47! Ott voltam láttam, nem sok köze volt egy Alpok-adriához!
1:55-ig a legtöbben el sem jutnak. És az még mindig 20-ik hely egy "szaros" Alpok Adrián. Nekem elég ha magamat legyőzöm néha. 1:55.....álmaimban esetleg.
Tök mindegy milyen motoron ülök. Ennek tetszik a színe.
Persze, csak azért a 4 másodpercért mások "várnak" jó pár évet, vagy kurva sokat költönek valamire!
Lehetséges. De szerencsére 1:55-el se lennék előrébb szóval tök mindegy.
Már réges rég elba..tad ezt a kérdést, ha akkor anno maradsz a Gsx-r nél, és nem váltottál volna arra a gumivázas 04-es 10-esre, majd 08-asra, akkor már te is a 1.55-ös táborba tartoznál egy K7-vagy K9 1000-esel!
Univerzális vagyok. Aztán meg hátha veszek egy 2016-os GSX-R 1000-et.
De Tibi, jut eszembe, mit keresel te itt, gyorsan menjél a 10-es topicba!
Bocs, azt hittem Tibi nekem válaszolt!
Jaj Tibi, azt hittem hogy csak a 10-esé jó!
Az is jó.