Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gsx-r 1000 k5 magyar kézikönyv érdekel valakit? Akit személyesen ismerek ingyen odaadom.
K5 1000 első lámpa, hátsó fekete műanyag része, alsó felső foncsor valakinek elfekvőben, eladó van-e ?
dupla rendelésből meg maradt bontatlan teleszkóp szimering K3-4 1000-hez,2000-ért valakinek?
Akkor jó :) régebben mindenáron mogyoródra akartam menni, de azóta nagyon megszerettem a P.ringet. Oszi te honnan vásárolsz gumit? Mert akartam venni használtan, de igencsak elfogytak a hirdetések. Bezártak az online gumisok?
1értelműen a Pannónia-ring.
melyik tetszett jobban a pannonia vagy a hungaroring?
Szerintem láttalak is. Egyszer megelőzött egy K5 1000
Köszi!
- Vázmerevítés (ragasztásos tecnológia)
- Fékpumpa csere
Mind a kettő visszahívásos aszem...
Ja és a sárga-feketéknek még ez se...
k5-k6 -nak volt bármilyen típushibája, amit vagy gyári visszahívásban, vagy annak híján egyénileg kellett megoldania a tulajnak?
Majd megbeszéljük, bár a haverod simán felment a gyorsba, őt biztosan nem tartották fel
Azok mi voltunk Oszival. TL az enyémen kívül nem volt ha jól láttam.
Pedig akkor biztosan találkoztunk menet közben is. Egy TL-re emlékszem. Mi mindig 5-10 percet pácolódtunk a napon az etap előtt, de így legalább volt 2-3 tiszta kör az elején.
2x már voltam. 2009-ben meg 2013-ban. Vagy tavaly? Nem tudom de másodszorra olyan rossz volt a futóművem, hogy sírtam.
Azért a Pringen még talán te is kóvályognál...
Aztán 3 kör múlva előzgethetjük őket...
Nem szokásom kiröhögni senkit legfeljebb a háta mögött.
Vagy nem utolsóként megyünk fel, hanem időben elsőként állunk oda a rajthoz.
Dehogy, csak cseréltünk.
Kezdőben, de legközelebb nem megyünk már abba, mert nagyon sokat kellett kerülgetni. Nem is tudtunk menni egy tiszta kört sem, mert mindig valahol feltartottak.
2:30 -5/+5 körül mentünk.
Nem kiröhög, másodszor voltam azon a pályán.
Megrendeltem a Yamahától,majd beszámolok ha lelazul,meg ha nem akkor is,de akkor odapakolok 2 tonna TNT-t..
Kezdő csoportban indultunk 2:30 +/- 5mp-es időket, mikor hogy sikerült
Te kölcsönmotorral jársz pályázni? :) Melyik csoportban voltál?
Köridő?
Nekem a gyárival is laza volt 2szer is.