Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most cseréltem lánckereket (JT) a feliratnak a blokk felé kell nézni, fordítva nem megy a tengelyre, (vagy csak erőltetve és úgy kilazul) a tengely kicsit kúpos, ha meghúzod a csavarral, így szorul meg! Menetrögzítőt nem használtam. 1500 km hibátlan működés.
Remélem segítettem!
Hát akkor eddig csak szerencsém volt.
Amióta lecseréltem a lánckereket azóta szarozik.
De ha így van akkor kap menetrögzítőt és megtépem mint állat és remélem jó lesz.
Ha nem akkor meg jöhet a rögzítő alátét.
Az SRAD-os próbált...
Mélytorok. Már csak az lett volna szép ha külső ivről előztelek volna
Ez így van. Én most pont beszoptam...
Annak te nem húztad rendesen
Multkor valaki azt mondta nekem, hogy a versenyt az nyeri aki célba is ér. Asszem valami erősen őszülő gsxr-es mondhatta
Hahaha, nem sajnáltam tőle! Nem is maradt el a hatás, dacára, hogy nem emelte fel az orrát az aszfaltról.
Semmi extra. A bukógomba tette a dolgát.
Nem, a hátulja. Drága lenne, ha az én motorommal történt volna...
Én a füvön voltam. Más landolt a sóderágyban...
Adj gázt! Vas Gabi mottója...
Nem tudsz egy SV650-et megelőzni?
Bevallom, az elsődleges prioritás azért a tesztmotor össze nem törése volt.
74LE után azért elég harapós a 180, de azért igyekeztem feltérképzeni, mit tud. Szerintem sikerült is.
Az fasza. És mik a károk? Az eleje ment el? Baszki akkor lehet hogy láttam amikor a sóderban felállítottak csak nem tudtam, hogy te vagy az. Később láttalak két haveroddal mászkálni a boxok tetején.
Ugyan az az első lánckerék bordázata.
jaaa ők más mértékegységben mutatják..mert a mienk 25-ös tengely magyarán..
Én is fogok.
Oks köszi....ez szégyen..
Pedig pont gondoltam magamban, hogy végre utol foglak érni, és a célegyenesben, majd jól kikerüllek. Erre elfekszel előttem
A szervizkönyv sem ír menetrögzítőt hozzá. Bár gyárilag tényleg van rajta. Amúgy, tényleg lelazul az anya, pedig önzárós.
Az önzáró az igaz.
Sajna a sebesség jeladó rotor nem gátolja meg a lelazulást.
Szia Miri,
Frankó. Igaz a második menetben a -3 aszfaltját megvizsgáltam, de amúgy tetszett.
Sztem se. Ha rendesen odabaszol kettőbe is hanyatt vág...
Sajnos nincs, pedig kéne.
Ezt kell rendelned a Yamahától.
90215-21290-00