Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A régi nekem hibátlan volt, egy ujjal olyanokat fékeztem ringen kettes kanyar előtt, hogy jött fel a hátulja. Abban a 4 teljesített körben
Sima turista vagyok nem bator.
A bátrak nem fékeznek , akkor + minek a gikszerre a jó fék...
Kell a radainak tokico,ezek a gyari radialis nissinek olyat fognak ketujjal hogy kiesik a szemed.
Plane a capatol kukazott brembo felsovel.
Amugy kuzdottem azzal amit a suzuki feknek nevez sokat.
Ez megmarad egy ideig :)
Adok egy jó Tokico-t helyette ha érdekel
Ne is mondd, szokásom az autó-motor témát túlaggódni Biztos a megszokás, az ügyfelekkel is néha túlaggódtatom az autóikat, biztos ami biztos...
Ha csak mndom lassitson mer 1200 as sportmotort nem gyart a huhuki.
Amugymeg torpolok hogy leszedem azt a franya nissin radialis feket mer tul jo nekem.
azt nem monták hogy vegyél már még EGY hengert?
Erre a biztatora nekem megveregettek a vallam es aszondtak hajra

Amugymeg eloszor hasznald legalabb masfel evadot stock allapotban mielott raboritod a csaladi eccajg arat.
Jogos!
montam neked hogy nem kormány csapágy
Semmilyen tanácsot nem tudok és nem is akarok adni. Neked kell megítélned, hogy milyen és a Te felelősséged a motorod biztonsága.

Én egyébként sem vagyok jó mintának, mert amikor kiesett a fékbetét rögzítő csavar és a szegecsek pofozgatták a betéteket a helyükre azt sem vettem észre addig, amíg vissza nem lassítottam város bejáratnál. Nehéz lett volna a rázkódást kiszűrni abból a rázkódásból, amit egyébként is produkál a gép. Én ilyenektől nem petézek oda.

De ha vettél újat, akkor majd érdekelni fognak a tárcsáid közelebbről, hátha nincs is semmi bajuk, csak túlaggódod.
Első lépésnek megnézetem egy megbízható hozzáértővel, aztán ha azt mondja, hogy ez kuka, akkor fékre fogom költeni a kipufra szánt pénzt, amúgy is upgradelni akartam, gondolkodok új féknyergeken meg munkahengeren.
Mielőtt elhoztad szervizben átnéztétek. Ott nem vettétek észre? Bár ha jól emlékszem az egyik szerelőé volt a motor? Írj neki szerintem szívesen segít és eléggé képben van a dolgokkal.
Hát nem tudom...ezek már nem játékszerek.Én újat vennék ha megvan rá a korpa.Lehet jo a szegecselés is,de te pályázol is kitudja ,hogy viselné a dolgot.
Erről a kedves Suzukit kéne megkérdezni. De megnéztem, de álló helyzetben csak úgy adja ki a hangot ha behúzott fékkel nagyon nagyon fel-le rángatom az elejét. Hazafele úton észre se vettem (pedig 200kmt jöttem vele), csak rá pár napra városban tűnt fel, hogy vmi koppan néha megálláskor. Majd holnap lesz segítségem aztán bevizsgáljuk, hogy tényleg a hangot is ez adja-e. Egyedül nem tudom rángatni is meg lent fülelni is, mert a hangot én úgy vettem észre, hogy eddig nagyon felülről hallottam. Ha nem is 1 centit, de kb 1-2 mm-t lógnak a tárcsák (főleg a jobb), nem annyira mint pl a videón. Ha muszáj, akkor kap újakat és kész. Nem kókányolni akarok, csak érdekelt volna h mennyire bevált az újraszegecseltetés, ezzel nem vagyok képben egyenlőre teljesen.
De ez ennyi km-el hogy tud ennyire lógni most komolyan?Na meg pont a féket nem nézted meg vásárláskor? Na,de emlékszem mikor megvettük az első nagymotoromat 1 zx400 kawat 89-es évjárat volt.Na annak lógott a tárcsa jobbr-balra illetve le és fel legalabb 1centit(nem vicc)Csörgött csattogott menet közben ,de hazahoztuk ,mert azt mondták a kereskedésben ,hogy idézem versenytárcsák ezeknek igy kell libegni:)Igaz ennek mar 13 éve kb akkor elhittük na meg az izgalom.Annak újra lett szegecselve ,de arra gépre elég volt úgy is elbírta vidáman,de a tiedre ,ha volna rá keret,akkor egy masodpercet sem gondolkodnék,hogy vegyek e újat vagy "kókányoljak" vele.
Cimbimnek volt egy gixere amit tizenpárezer km-el vett újszerű állapotban és az egyik tárcsa úgy lötyögött mint bíró seggében a lófasz,de a rodeóban azt mondták,hogy nem kell vele foglalkozni. Működött is tökéletesen egész addig amíg szarrá törte a motort
Azon kivul hogy rusnya sarga?
nem tud le esni.......meganyiszor el montam már hogy ez a suzuki gyengélye(1-ik) Debrecenben van egy fószer aki meg csinálja,nekem be vált annó......présen meg nyomják a szegecseket központosan
Na, akkor mondjál vmi biztatót, pl h nem kell vele foglalkozni, ez normális :D mondjuk annyira azért nem lóg, mint a videón amit linkeltem
Ha vettél újakat, akkor átveszem a régieket.
Én is az újnak, meg a legjobb megoldásnak a híve vagyok, de feleslegesen se szeretek ennyi pénzt elkölteni, ha van normális alternatíva.
En nem csinalnam,de te tudod.
Msjd jonnek okosabbak es megmondjak.
EBC-t néztem, 60-65e körül vannak ott, plusz 2 garnitúra fékbetét, minimum 22e, plusz munkadíj, össze se merem adni
Újra szegecseltetés kizárva?