Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

visszaolvastam, de nem tom mit kellett volna találnom, hogy lemostad és beázott a moci és nem indult?
ez hol van,és mi köze lehet a kerekezéshez?
azt sem tudom melyik az a segédváz,ismeretlen vidékre tévedtem,a szakik ezt próbálják kihasználni...szerintem
olvass vissza....
és az első teleszkópnak kormánycsapágynak mi köze a hátsó fékbetéthez?
maci neked meg írtam a www.gixxer.hu-n
a segédvázon mit akart nézni?
akkor csak a szerelő vakít...azzal kezdte nézzük meg a segédvázat,kormánycsapágyat,első teleszkópot
szerintem nem korai, én 20nál cseréltem.
attól függ ki mennyit használja a hátsóféket.
maci biztos 5ezrenként cserél
köszi......23ezrnél korai,hogy hátsó fékbetétet kell cserélnem? azt mondják biztos sok volt a kerekezés....mi a véleményetek?
www.motor-bazis.hu

én itt szoktam venni...
Fékbetéteket kell cserélnem,gyáriban gondolkozzak,vagy ne vegyek gyárit? Pesten hol kapok jó árban?
szerdán romkertben találkoztam vele, csütörtökön velencei tó, elvileg ma balatonon van... én is indulok mindjárt...
Maci,

A svéd jani itthon van?! nem is tudtam...
Na ja, ügyes a téma. Bár segít neked a brutál áttételezés ahhoz, h ne szenvedjél vele, amikor felveszed...
itt ez első két fékes egykerekezésem:
http://www.youtube.com/watch?v...
htt
p://www.youtube.com/watch?v...

még valamikor 2006 környékén követtem el...
egykerekezésnél, ha nem csuklóból adod a gázt, hanem a mutató ujjad megtámasztod a fékkaron, akkor tudsz nagyon finoman és egyenletesen gázt adni....
Képzeld, szerda este romkertben felszedtem a Svéd Janit :-)
ÁÁÁ..... simóval viszonylag könnyű , a láblógatós fajtát én is tudom ameddig akarom . Egy 130-180 le-s 200 kilós vassal azért nem ugyanaz. A gixerrel én csak az első lépésnél tartok (30-40 cm tiltásig). Sajnos menne van az is hogy ha valamit benézel az anyagi kár jelentős, így én fosok feljebb emelni az elejét .

Így már megven, köszi.
Hát ez: egykerék
valami ilyesmi
Mi az az egykerék...?
Pláne megdermedve...