Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És engem kihagynátok?
Hát ki szinkronizálna?
ma este nyugati?
Ja és várom a vidit. Ha megkérhetlek majd jelezz légyszi mikor meglesz. Köszi.
Ok. Köszi a tanácsokat meg ilyenek!
majd nemsokára lemegyek és csinálokm egy videót hogy nekem mennyire mozog, akkor szerintem megnyugszol...

ja addig is: http://www.youtube.com/watch?v...
Király...gondoltam, h te voltál, de nem voltam biztos benne...
És te csináltad már így az orvoslást vagy mondták neked, hogy így meglehet javítani? Mert azért tönkre baszni sem akarom. Mert a szerelő azt mondta, hogy mivel ez egy rugós szegecs ezért nemj lehet javítani.
Hát igen az enyém is előre meg hátra is mozog meg egy kicsit oldalra is.-- Voltam szerelőnél és ő azt mondta, hogy ez nem lehet egy kis ütéssel megjavítani. De lehet, hogy csak azért mondta, hogy vegyek rá másikat. Szóval szerintetek nem életveszélyes ha lötyög? Köszi a válaszokat.
Én mikor új motort veszek mindig elviszem a Kornélhoz és átszegecseltetem a féktárcsát lötyögősre. A lötyögős tárcsa sokkal kevésbé pumpálja vissza a betétet, ezért kevésbé puhítja vissza a féket...

Ha nagyon zavar akkor szedd le a tárcsát, és egy megfelelő méretű csőkulcsot rátéve kalapáccsal orvosolható az eset...
igen én vtam mert előre hátra meg 1 kcisit oldalra is mozog
de a srác azóta se küldte
1 picit mozoghat, de nem nagyon. A múltkor itt is keresett valaki féktárcsát mert az övé is lötyögött...
jobbra balra vagy előre hátra?
mivel a nyereg fix, a tárcsának kell kicsit mozogni....
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy találkozott-e már valaki olyan problémával, hogy mozog a féktárcsa? Mert az enyém a bilincseknél kilazult és elég keményen mozog. Esetleg, hogy miért lehet ez vagy hogyan lehet orvosolni? Köszi
Nem nézegetett semmit,nem oda vittem...
kell valakinek egy pár zsír új Dunlop Qualifier II gumi? 120/190
Na ja. Nézegette a telót, meg a segédvázat...
Lehet még nem látott olyat?

Vagy ha leér a segédváz akkor kell a hátsófék?
ezt nem tudhatod, lehet hogy befogta, és csöndben nézeget :-)))

egyébként is gyakori eset, hogy a segédváz miatt kopik el a hátsó fékbetét.... nekem is miután kitámasztót szereltem a segédvázra, havonta kellett cserélni a betétet...
Egy fékbetét cseréhez mit nézeget? Fogja be, és cserélje ki. Ennyi...
ennyi!
mond meg neki, hogy nézni nézhet, csak ne nyúljon hozzá ))))
Értek én mindent,de ha azon nincs mit nézni,akkor nem kell nézegetni...nem?
De azon nincs mit nézni érted? Leveszed az ülést és látod. Nem egy főtengelycsapágy, hogy 10 munkaóra amíg megnézed.
néznének ezek mindent....jó pénzért
egy szaki azt mondta,hogy azért kopott a hátsó fékbetétem,mert sokat kerekeztek vele......te kérdezted,hogy mi köze van a hátsó féknek a kormánycsapágyhoz,és az első telóhoz...semmi! ...de a kerekezésnek biztosan.....tiszta?
Ezen ülsz. Nem sok köze van hozzá de amúgy sincs rajta mit nézni. Ha azt mondja meg akarja nézni hát nézze.