Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De marha szépek! Az Apriliákban is 1edül az OZ felnik tetszenek... Vagy az a Marchesini vagy mi...
használtan vettem az ebay-en. kb féláron az 1500 ájrós árhoz képest.
Milyen típusszámú JT-t vettél bele? Mert van több fajta lánchoz...
Suzuki Gsxr1000k7-k8as lánckerekek eladók!
1000km-es szervizig használt gyári elsö 17 es és gyári hátsó 43 fogas lánckerék eladó.. azért adom el mert elöre egyel kisseb hátulra pedig nagyobat raktam és ez már nekem felesleges.. ez garantált 1000km ment !
gyári ára:elsönek 3900ft a hátsonak 8000ft igy öszeesen 12ezer ft.. én 7500 be oda adom a ketött és ez nem Jt hanem ez még a gyári amit bele raktak a gyárba!
email cimem:szabo1985@freemail.hu
Úhhh...gondolom nem volt valami olcsó...
Amu tényleg nagyon szép! Én is megnézném ha látnám valahol ott állni. Viszont ha látom ezt a mocit akkor tudom, h te ottvagy a környéken...
Nem OZ felnik. PVM kovácsolt alu. Ez a legutolsó állapota.
Hát elég komolyan néz ki! És így is néz ki amu? Azok OZ felnik?
kösz. Egy érdekes történet még tavalyelőttről: régi barátom lefényképezte a motoromat, hogy megmutassa nekem, hogy ilyet is lehet építeni Hayabusából.
Na ja, jobb mintha mindenhol ilyen lenne...
Nem csodálkozok! Azok a felnik + kipurendszer + hátsó idom...
Igen komolyan néz ki!
Örülj neki, bezzeg Kunmadarason biztos szokott lenni 100 Hayabusa. Igaz mindenki az enyémet nézte.
Felrakattam hátra az új Road Attack-ot, igen fasza...
230-nál 3.ból váltok 4.be, és megemeli az elejét...
Na voltunk Balatonkenesén motoros talin, hát az 1000-res kategória megint igen csekély számmal jelent meg...
Ennyire kevés az 1000-res?
K1-ből volt 1, K2-ből 2(az enyémmel), K3-ból 2, K4-5-6-7-8-ból 4 darab... Elég light...
minek az?
hali
az kilóméterórát hogyan rögzítetted?csináltál neki külön tartót?
Vazze, akkor eladom a francba! Örülök, hogy fel tudok váltani 6. ig, egy kézzel még csak csak, de elengedett kézzel még meg sem próbáltam menni vele! De amíg még megyek vele a bukót biztos nem veszem le az utcán.
én semennyit, ott a telefonszám, kérdezd meg.
embernek legalább olyan jó a helyesírása, mint amilyen igényesen felcsicsázta a motorját :-) igen ez az igazi felsőpakonyi paréj az :-)
Mennyit szeretnél darajáért?
csak nem ez az?
Baráti áron eladó 3db első gumi, tel: 06202191181
ezt az igényes fulltuningos 750-et tegnap láttam:
Szerintem illik hozzá a korsszkormány.... csak akkor ciki, ha egy streetfighteren ülsz közben meg nem tudsz semmit... mondjuk az mindig ciki :)
Köszönöm....
rövidebb, keskenyebb és 1 picit magasabb
http://www.motorbikes.be/en/co...