Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sejtettem.
Persze, h 1 irányba visz. Szallagkorlát választja el a másik sávtól...
Egy másik beszélgetés felvetett egy kérdést. A 2-3-as képen látható két sáv egyirányba visz vagy éppen a szembesávban vigéckedtek?
Szántód-Kőris hegy... Hétvégén megyünk megint...
suzuki gsx-r 600k7 légbeömlők minimális repedéssel,15000/pár suzkuki gsx-r1000 tankvédő és sárvédő 15000 honda vtr 1000 lábtartók 15000/pár UI:suzuki gsx-r 1000 alkatrészeket keresek 0670 379 4942
Erre a szakaszra már rég el szeretnék jutni!
Hűpp pár kép...
még nem kérdeztem utána de majd cserélem a plexit csak jelenleg nincs cash újra.
Inkább vegyél bontottan egyet,de ragaszgatni ?!
és ilyen cigány plexivel jársz? mennyibe kerül bontóban? 3000ft ?
na 3-at találhatsz (de segítek: motoron)
korábban is mondtam h hosszában kettétört a plexi (balesetben) és megragasztottam.
hát nem semmi ez a kérdés :-)))) a sisakodon vagy a motoron van elrepedve? :-)))

más, tegnap kitaláltunk egy új extrém sportot, 200 körüli tempónál hátunk mögűl sütött a nap és elkezdtünk árnyékbábozni :-)))
Próbáld meg a "Gyorshajtás, yard, megoldások" topicban, vannak hozzáértő tagok: Pohi, Thebear.....
ragasztott plexiért szól a yard? mert kocsinál a szélvédő ha repedt megszívatnak.. motornál ez hogy van?
Nem hiszem, csak láttalak már Csabán 1-2 szer motorozni...Pont én is motoroztam akkor...
Voltunk a Hungaroringen 06.25.-én tettem fel képeket nézzétek meg.Ha lesz valamiféle összeröffenés szívesen csinálok bárkiről képeket!
De igen!Ismerlek?
K1Norb te nem Békéscsabai vagy,?
Perszeeee... Meg kéne tanulni rendesen 1kerekezni, de féltem hozzá ezt a gépet. Inkább valami kicsin akarom, amit lehet zúzni...
Köszi!Általában Én sem direkt csinálom:-)
Én még annyira nem húzom neki. Még magázódunk! Szép a vasad!
a K1 nem kér nagy gyilkolást hogy emelje az elejét!Én inkább azzal vagyok elfoglalva,hogy lent tartsam:-)))))))
Azért kakaóm van benne, mert a múltkor 4ből váltottam 5 be 240-nél, és akkor is megemelte az elejét(kicsit rákupplungoltam)... volt is bekaki...
Uraim, nektek sem akar nagyon felállni 1kerékre a moci 2-esben? Megemelei az elejét de nem eléggé. Vagy lehet, csak én parázok és nem merek akkorát odarántani a gáznak?
Ajánlatos betartani,mert vannak olyan helyek , hogy sportot űznek belőle, meg sok a lakott terület, meg jobb a békesség.