Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom! Jah, ott laza tempózni kell, mert sok a SÜN az út szélén...
Igen! csak egy kicsit tovább!Jönnél Zirc -Veszprém-felől , és a Balaton parton végig laza tempóban,Badacsonyig,ott meg tárt karókkal várlak!
Ha avn rajtad sapka akkor az a baj, ha nincs akkor az...
Értem... Ahol van Badacsonytomaj arra gondoltál ugye?
Látod,látod ha elisszuk meg elgépezzük,akkor nem kellene fizetnünk ezt is,meg legyen nálad füstszűrős meg nélküli cigaretta!
30 lett az éves... Jövőre kevesebb lesz, mert már 8 éves lesz...
Neked 1000-es géped van? Mennyi lesz az adó?
Van máááásik ! De eljössz, és megnézed,meg körülnézel Badacsonyban .
Jobb reggelt! El van nézve. Legalább siekrült! Miért akarsz tőle megszabadulni?
Szép reggelt! Küldtem egy nem valami jó fotót az E-mailedre,két órámba került,nézd el, hogy gyenge a minősége..
Na ja, sajnos nincs már, pedig néha nem jött rosszúl! Otthonra ellenörzéshez akartam én is csinálni...
Elolvastam!Tudod lehet, hogy újabban ez a szokás, mint ahogy az is, hogy minek az autóba olajnyomásmérő, még 40 évig is elmegy az a fránya motor ha jól van vele bánva! Németországban láttam olyan Lanz Buldog traktort, ami 1927es gyártású volt ! 2 éve lett kivéve a munkából .
Szia József! Tudoooommm...
Aha, tegnap este megkaptam. Várom majd a képeket.
Szevasz elemes ember!
Kaptam választ a könyv szerzőjétől,részletek a dúrva bejáratás több lóerő topkban
Szia Oszi! Hinni a templomban , szeretni a kupiban,.... nem hallottad ezt a mondást? Megkaptad az E-mailem?
Nem olyan 1szerű. Pl nekem is volt BP-en, banya elöttem ignis-szel, az 1ik lámpán még átmegy a sárgán, a másikon trepni ballábas fék 70-ről... Én meg túl közel voltam hozzá, mert azt hittem, h azon a sárgán is átmegyünk...
tegnap kb fél órát gurultam pesten, intéztem a dolgaimat, közben két motoros volt aki cikázott a kocsisor között aztán mindkető elbambult és majdnem beleállt egy kocsiba hátúlról... nem értem ezt az elbambulósdit, miért nem tudnak az emberek odafigyelni....
Nem vagy vele 1edül. Mióta leégett rólam a cordura, azóta bőrben motorozok!
Hát az volt sajna...
Akkor jó! Már azt hittem valami komolyabb!
mióta megvan csak bőrben motorozok így megmaradt a saját bőröm a mellemen
ez a szitu keménynek tűnik...
hál istennek nem lett komoly (csak kb 50-es tempónál)
bebambultam és megállt előttem a kocsisor mire visszenéztem már késő volt satufék, eleje megcsúszott lefekvés...
tört a plexi hosszában, váltókar, bal tükör, lámpa hátulja ugyanis nekicsúszott a motor az autónak... bukógomba lecsiszolódott meg 1-2 helyen a festék a faridomon.
már csak a lámpára várok h a műanyaghegesztő összetákolja. plexit összelegoztam de vsz nem fogja sokáig húzni úgyhogy azt majd cserélnem kell meg kell egy balos tükör.
a rendőr meg megbüntetett utána a rendszámért...
Na, mesélj! Remélem nem lett komolyabb bajod, meg a mocinak sem... Én is az esett kategóriába tartozok...
Az Aprilia-n vannak OZ felnik, a drágáb Ducatikon meg Marchesini-k.

Mitho: remélem neked nem lett komolyabb bajod és bízom benne, hogy a motor is talpraállítható. Ha esetleg felírod, hogy mi sérült a gépen, hátha tudnak segíteni egy páran.
na én meg máig nem hittem el h 2 féle motoros létezik.... (aki esett és aki esni fog)