Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és nincs véletlen villahidad egyenes kormányhoz
mert idomokra nem lesz motyó ugyhogy idén idomnélkül fog menni
akkor küldj elérhetőséget az e mail emre
köszi
arany árban adja a cuccokat
Már megint inszomnia van?
gyújtás térképet?!
Lehet írni majdnem az összes SUZUKI ECU-t. Ez a fórum foglalkozik vele.
Aha. Akkor azt hanyagoljuk.
Amikor gyorsulgatunk a barátommal (Busa K4), akkor azt vettem észre, h még 1 kicsi hiányzik a fordulathoz. Meg azt néztem, h az újabb GSXR-eken 13500-14000-ig forognak.

Ne fikázd már magad...
bigoneoszi:

A gyárit tudtommal nem lehet sehogy sem.
A racingos ecu-t lehet.. mire és minek kell?!

mondjuk más tuti vidéki suzuki szerelő jobban tudna segíteni.. én nem értek hozzá....
Hát neked már volt ilyened...
Hanem Esztergomban?
Jaja, már emlékszek, mert akartam venni a karbis CB1000-remhez.
Külön engedéllyel? Viszont ez injektoros. Azon filóztam, h még 1000-2000 fordulat nem lenne rossz néha. Ezt gondolom a gyári ECU-ba nem lehet beleszerkeszteni. Vagy mégis?
Szevasz!
Rólad beszél Bitter Sanyi az interjúban ?
én?! nebax... én nem értek hozzá...
de tudok faxa suzuki szerelőt ajánlani nem pesten... hmmm?!
Ohh, akkor te leszel az én emberem...
amúgy mind a kettőt használtam már!
bigoneoszi:

Igen.. létezik, de a dynatek-es az karbis motorkhoz van. saját jeladóval, eéektronika, trafó, stb...
állítható pár gyújtásgörbe, 16000ig kiterjeszthető a fordulatszám, stb...
Az injektorosokhoz a dynojet Ignition Module van. Ez olyan, mint a PC, 10 gázállásonként lehet 250 fordulatonként +-15fokos elő illetve utógyujtás adni. Külön engedéllyel lehet a fordulatszám tartomány kiterjeszteni ha jól emléxem +500-zal vagy +1000-rel.
Hmmm...de az ilyen új ronggyá könnyített 1000-resek nem?
Pedig a Busák nyomatékosabbak...
Kérdés Ago!
Valami rémlik régről a Dynojet-től, h volt valami fordulatszám cucca, amivel lehetett növelni a fordulatszámot, meg a gyújtásszöget. Azthiszem Dynatek a neve. Létezik az még? Foglalkoztál már vele?
Nem probléma... Nem vettem magamra...

Jaja. Bár lehet azért maradt meg bennem, h erősebb, mert régebbiek mint a GSX-R1000...
Sőt, hyog megelőzzem a kérdéseket, még a busákat is verik, a 2008-túliakat is.
Azok úgy 9,7-9,8 körülieket mennek, míg a a street1000 9,3-95 körül....
bocs.. lehet rossz válaszra nyomtam rá!

A ZX12-esek nem erősebbek, mint egy GSXR1000, viszont nehezebbek is...
Ago, ha nem vetted volna észre, nem én raktam fel...
Csak megnéztem és tippeltem, h Ő az...
Azért válaszolok.
1. Megverte nem? Erről szól a gyorsulás...
2. Azt hittem erősebbek a ZX12-esek.

Én itt nem találtam olyat, meg igazi verseny volt ez is sztem.

Eddig sem fikáztalak sztem...
Maci:

Azé ne add el...
benned nem bíznék én se, inkább eladom a motort :-)
mondjuk azt nem értem, hogy miért itt keresed, miért nem mész el a bontós ricsihez és kb 5 perc múlva a kezedbe adja az összes említett alkatrészt....

egy hátsó lámpám van eladó... 5eft
bigoneoszi:

gratula... feltettél két videót király petiről!
te egyáltalán megnézted vagy olvastad a a hozzászólásokat?!
Vagy ismered a másik motorosokat?!
De ha már ennyire penge vagy és mindenről mindent tudsz, akkor nézzük is a két videót..
1. két gixxer megy: király peti "ellenfele" elég csúnyán beragad, majd elkapart a motor. a kettő közül bármelyik elég, hoyg kikapjon
2. ZX12 ellen. Ez a zx12 a rotti volt motorja, amit egy osztrák srác hajt. Ezzel a motorral nem tudnak szinte lemenni 10sec alá sem. Hogy értse más is, pl Czinder Robi a 636-os kawájával 10,1 körüli időt megy.

Most ne is haragudj... de ezek a videók alapján nem az derül ki, hogy király peti mennyire is ügyes, hanem az, hogy gyenge ellenfelek ellen nyert... Legalább olyan videót tennél fel vagy linkelnél be, ahol igazi ellenfelek ellen nyert... mert van iylen is bőven

De még mindig azt mondom, hogy Király Peti a legjobbak közé tartozik, mint például Orbán Joci, Vígh Gyurka, Lencsés Donát Dániel, Lakatos Csaba és még irhanték más neveket is.

De lécci,lécci,lécci ird még le és fikázzál is akár engem, akár mást.. olyan igazi magyarosan....
Híííjjj sajnállak, meg a gépet is! Remélem neked nem lett nagy bajod...
Na igen...pedig ott egy ZX12 is volt...