Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szinte semmivel
hahó ifjak.....a k6 gsxr 1000 mennyivel nagyobb mint egy 600? szélesebb? magasabb? hosszabb?
Ok, még amúgy is ilyen felfedező úton vagyok, h mi lenne mennyiért, és mennyit ér...
meg fékpad nélkül amúgy sem lehet tekergetni ezt a cuccost.
Várj még pár hetet, addigra a szakma egyik mestere, akinek a nevében is benne van a menés, kiműveli magát a témában és tud neked szakmai segítséget nyujtani.
De van 1 általános leírás, h a gixxerekhez hogyan lehet a programot átírni...
mondjuk k1-2-es gixxerhez én sem láttam. . .
Olvasgatom, csak nem nagyon értem...
De azt láttam, h a Motty is beírt...
nézd meg a fórumon, amit linkeltem
Hmmm...nézelődtem náluk, de nem igazán találtam ezt a cuccot a gixxer 1000-re. Kérdés az, h használható-e hozzá a busás fajta...
Schnitz Racing. Gi Prom nekem már 4 éve van, a haveromnak tettem fel egy offtopic ZX10-re.
Jó cucc mi? Nekem is van...
Előtúrom a gyártóját azt meglessük...
Hmmm...ez már tetszik...
gsx-r 1000 k4 bal oldali deknit keresek!
szivesen!
Mester, köszönöm a segítséget, sikerült feléleszteni a GiProt.
szevasz! kellene az elérhetőséged! találkoznunk kéne!
köszi
akkó várunk a dob felkerüléséig
kösz
FülöpGábor,

Elméletielg igen, ha nagyon más a dob. Ha alpjaiban nem annyira változtatja meg a dolgokat, akkor nem olyan nagy mértékű a változás, ami miatt esetleg kelljen.
Ha mondjuk a belső átmérő sokkal másabb, meg jóval rövidebb is... hát akkor igen
ago!

ha beállítod a pc-met a motoromhoz(akrapovic),aztán tök másmilyen dob kerül fel rá(rövidebb,házi készítésű),akkor baszhatjuk a beállításokat?
schnitz racing cuccait ismerem, de azért ebben a leírásban volt pár érdekes dolog, mit ne mondjak.....

Ezek az opciók benne lennének az ECu-ban?! furi...
Az, hogy ez Hayabusához van, ne tévesszen meg, a többi Suzuki ecu-t is lehet írni vele, és ott nem 11650 ig tart a móka
Hát konkrétan én még nem próbáltam ezt a cuccot, de ITT azt írják, hogy lehet kicsit a fordulatszámon emelni vele
Egy GSX-R idom nélkül is csutka kormánnyal a patent szerintem. (szubjektív). Egyenes kormányt meg kell hagyni a túragépeknek, az az üléspozíció sem passzol az ezredes fílingjéhez. Láttalak párszor Kaposváron a tavasszal, eszméletlenül szép a géped, nekem is pont ugyanez az évjárat, ugyanez a szín, minden ugyanez a terv.
F. Tibié bírja még?