Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Péntek szombat meló...
Kis olvasni való, bár ezt írtam kb le.
http://fekezzrovidebbet.blog.h...
Szombaton pályanap. Oszi?
VAn még az M0 moto, a Nagyvas.hu meg a ZS+U, Hétfőn reggel hívd fel mindegyik mejik tudja úgy elküldeni, hogy Keddre nálad legyen és meg van oldva
Eu.-sokkal átvétel lehet kissé problémás, de beszélek velük. Frissítsd az adatlapod! :)
Motoralkatreszek.eu vagy az omegásokat hivd fel.
Utángyártottból Hiflo-t vegyél, de a legjobb a gyári lenne szalonból.
Dobjátok nekem össze és már veszem is
Halihó!

Jó rég jártam erre.... :( Szükségem lenne 1000 K4-es légszűrőre, lehetőleg minél előbb, mert 1 hetem van hogy kimotorozzam magam, mielőtt megyek vissza dolgozni.
Hol lenne érdemes próbálkozni, ahol készleten is van, és megfizethető az ára is...?
Vegyél egy S1000RR-t akkor, és az majd vad lesz
Ha már a versenyzőknek nem kell...
Hadd sózzam már rá a cuccaimat, baszki!
semmiképp.ez sajnos elkelt..100 at meg nem adok érte.
csak kínait ne vegyél!
Van még egy-két ma már nem kellő cuccom. Mazsolázhatsz.
Nem életcél hogy 4ben is felkapja az elejét de azért nem lenne rossz de végülis nem ez a legfontosabb.
Amúgy nem azért akarom vadítani a gépet mert akkora ász vagyok, mert nem vagyok, és az sem érdekel hogy én vagyok-e a leggyorsabb vagy a jobban lapon kanyarodó, egyszerűen az adott pillanat adta érzés az amit vadászok és ezt nekem jelenleg a brutalitás adja meg. Legyen vad legyen lenyűgöző, bassza az elejét dobja a farát
Cápa tengely+fi kombó ajánlata viszont felcsigázott, mert ez az út ebbe az irányba vezet.
írtam a srácnak akit elsőre likeltél.köszönöm szépen!
Meg az adás-vétel-be is van új...
40125 hozzászólás
Minek rángatod amúgy 4-ben?
2be felveszed és szépen felkapcsolgatsz...
Hogyha meg bukkanón mész át, 4 stiften, akkor fent marad az eleje.
Valaki nemrég hirdetett az alkatrészesben asszem...
25682 hozzászólás
PC-vel sem fog, mivel az enyémben van...
sziasztok. Srácok nincs véletlenül vkinek egy 19x18 as brembo főfékhengere? jó árasítva..
Király vagy, ez nagyon baráti Ha viszem akkor nem tökölök csengetek azonnal. És akkor már az fi-re is beneveznék
Nem a GSX-R az egyetlen dolog, ami ha rángatják feláll, szóval ebből ne csinálj lelkiismereti problémát. Tengelyt viszed, beteszed, ha tetszik megalkuszunk. Én 25-ért vettem őket, ha annyit kapok, az jó nekem. (Ez jó ár, mert ennyiért fokolatlan tengelynek is elmenne, ebbe pedig már a Prop-Tech munkadíja is benne van ). Tudok adni FI-Tunert is, van egy térképem is bele, ami azzal a tengellyel volt írva. Lehet úgy is, hogy áttesszük az én ECU-mat próbából és akkor a gyártási szórást is kiütöttük.
Ha rángatnám feljönne de az nem az igazi. A tengely elgondolkodtató. Bár akkor már tényleg kéne egy elektronika. Mit kérnél a tengelyért?
Az a gyanúm, hogy nekem feljönne. De ha nem, van egy pár fokolt K2 tengelyem, próbáld ki azzal. Azzal nekem 4-ben nem jött fel, de 3-ban könnyebben mint most. És neked még rövidebb, szóval 6-ban úgy fog kilőni nyomatékból, mint más ezresek 4-ben a csodálatos kéthengeres kompresszorokat beleértve.