Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itthon lehet.Kint más az aszfalt.A túragumi PR2 sem bir 10-nél többet.6000 alatt fele lejött.
Most azért, h tologassa a kertben minek adod oda? Menni úgy sem merne vele...
Találsz jó utcai gumit, próbáltam az angel GT-t az szuper és alig kopik 1400-as gépen is működik. 70,000-et nem adnék azért érte.
Mit kezdjek én egy blokkal az asztalon?
Add csak kölcsön két hónapra. Szét fognak esni. Addig Nálad lehet a bíboros úr. Azt csinálsz vele, amit akarsz, úgy mész, ahogy akarsz. Ölheted, ahogy bírod.
4000-et kibír egy átlagos slick utcán pl. pirelli sc2, a 200-as gumik még többet is. Romániában laksz?
De a szelepek nem estek még szét benne.
d211-212 Hidegben nagyon kemény egyébként szuper.
Zoleee, úgy látom bekóstoltak...
Ennek a doboza masszívabb mint a Triumph blokkja!
Be nem raknám az enyémbe.
Fel lehetne dobni az olajkérdés ha már gumiban mind egyetértünk.
Hétfő!
Én meg ráérek. De már nem. Megjött a főnök a bevásárlásból, délután megyünk autózni.
Az öregturulhoz, ami egy ősi magyar gázlómadár jégszobra.

Tény, h drágábbak ezek, amit már beszéltünk is.
Én csak olvasgatok...meg nevetek...
Tök mindegy.
Igen, ezt íram 17886-ban. Nekem is volt 1-1 mindkettőből. De az egyéb körülmények is számítanak. Azon ne vitatkozzunk, hogy Te alaposabb motoros vagy-e mint én! Az vagy. Én kicsit rokkenrollban nyomom.

Benzinpumpással már én is találkoztam. Az is fehér csati volt....
Tatabányára a Turulhoz...
Szerintem az. Azért rossz, mert amikor vágott slick-el mentem, többször kaptam hátsó defektet, 1 esetben a felnim is kuka lett. Sztem ott már eléggé elvékonyítják az anyagot.
A mintás supersport gumit ezért szeretem jobban, mert azok nincsenek utánvágva, ezért egy kavics darab nem ba...a szét...
Tolni autónak, húzni motornak...
Mert nem vállból kéne húznod a gázt...
Ok, de az nem ilyen értelemben ment. És kvázi nem Neked. Egy ideje összemosom az általad kiragadott dolgokat, azzal amit máshol le-le írnak, pusztán azért, mert azok tárgyilag hasonlítanak. Én voltam tehát félreérthető. Sokszor nem figyelek arra, hogy más is érti, amit én értek. Én értem, hisz én írom. De szerintem/remélem tudjuk milyen szinten beszélgetünk.