Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak 7 éve, de maradok még sokat.
Nálam, csak kicsit messze vagy...
Bár mentem én már házhoz is, kábelköteget cserélni Kecskemét mellé... Meg lehet beszélni.
Kicsináltam volna.
Bárhol. Igen.
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok mert más fórum kifújt.Hol tudnék felrakatni yoshimura r-55 slipon rendszert?Gsxr 600 k6-os modellem van.Vagy valami más típusú rendszer szerintetek?Válaszokat előre is köszönöm!
Mihez képest, mert egy K1-K4-et nem feltétlen egy S1000RR-hez (10 év difi) kell hasonlítani, a felső tartományi teljesítményüket! De az alsó tartományban meg akár 10-15 lóval is jobb egy K1-K4 mint egy S1000RR, mert valamit valamiért, és most felül divat menni!
Az pont arra jó, hogy idegösszeomlást kapjak.
De legalább lent jó nyomatékosak és ez kicsit kompenzálja a dolgot.
K1-K4-ig egyik sem megy felül.
Miért, a Tiéd nem megy felül?
Épp ideje, hogy felül is menjen.
Bizony Tibi, és vélhetően jó is lesz!
Ha minden igaz a 2016-os változó szelepvezérlésű, 200 pacis lesz.
Nagyon úgy tűnik, hogy a GSX-R ragályos.
Igen Sanyi, csak ezen idő alatt 11 élet társsal!
Szép hosszú kapcsolat
Már 15.-ik éve, Gsx-r 1000-el kapcsolatban!
legutóbb egy sráccal 3 napig vitatkoztam hogy ércse meg végre,hogy ami hátsó lámpát árul az nek K4-es hanem Y-0 K1-2-3........de higyem el neki hogy a forgalmiba K4 van igen csak szivlámpás az a baj
Ott a pont!
Végre valaki figyel a részletekre!
Ez igy van teljesen igaza van ferinek nekem is k8 volt régeben mert a k8 1000 gyárilag kék felni és kék hasidom van alatta és az oldal idom is fehér és van a tankba két odalt matrcia felül ugyan ugy mint a farok idomon lévő 1000 -res matrica is más..
Már meg bocsáss, de egy K7 hogy lehet 2008-as gyártás, meg a képeid nézegetve, az a kék fehér Gsxr 1000 az egy K7 1000, és azt nem igen gyártották már 2008-ban! Esetleg 2008-ban helyezték forgalomba, és 2008-at írtak gyártási évnek, de attól még K7 1000 marad! De egy k7 és k8 1000 műszakilag megegyezik, csak a szinekben tér el, és a kék-fehér K8 1000-nek kékek a felnijei is, nem pedig fekete mint a k7 1000-nek!
Kérdésem lenne!
Alapjáraton a generátorból zörgő hang jön.Olyan mint a Ducatin amin száraz kuplung van!Ha bekapcsolom a reflektort abbahagyja.Ha megemelem a fordulatot abbahagyja.
Menet közben bármelyik sebességben,nagyobb fordulaton folyamatos síró hang jön ugyanonnan! Mint amikor a lánc nagyon meglenne feszítve.
Semmi elírás
Igaz, de az enyém amúgy is 2008 gyártás.
Nem irt ő el semmit, mivel egy k7 1000: 136 Kw X 750 Ft= 102000 Ft,
egy k5 1000 az meg 130 Kw X 650= 84500, mivel a K5 már 8 évtől idősebb, és így "csak" 650 Ft az illeték Kw-onként, 0-3 év között pedig 850 Ft / Kw!