Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Veletlenul nem tudsz elado k7-k8-k9 ezredest?
Ertem csak azert mondtam hogyha szereny1 egyenesen onnan kap valaszt akkor azt elfogadja mindenki. masreszt pont 2 honapja leveleztem azzal a sraccal aki a dixonarchive.com oldalt szerkeszti mert itthon nem kaptam ertelmes valaszt a kerdesemre es azt hiszem peter volt a pasi es 1 napon belul teljesen korrekt,pontos valaszt adott amire itthon hebegtek habogtak.
De véleményem szerint a k8 1000 szebb, legalább is kék-fehérek közül, főleg a kék felnik miatt!
Balázs, tök felesleges ezért japánba írni neki, nekem megmondja az alvázszámát, és abból megmondom hogy k7 vagy k8! De így vakon is 99.99 % hogy k7, de az is lehet hogy valahol át idomozták anno, és a kereket is feketére cserélték, DE AZ ALVÁZSZÁM AZ MEGMONDJA A TUTIT!
Szerintem irj egy levelet hamamatsuba a gyarnak amiben megkerdezed az alvazszam alapjan mikori gyartas. S eldonti a kerdest. Nyilvan az is elofordulhat hogy nem a motor porosodott egy raktarban kint vagy itthon hanem az idomzat fenyezese kerekek stb..
És nem mindegy hogy K7-8?Mind ugyanolyan.
Vagy elírták a gyártási évet, azt mondták a suzuki-nál ilyen is előfordul.
Mondtam, ez csak marketing téma. A Suzukinál Japánban ez pl 2007-ben volt gyártva, max itt állt a Suzuki Hungary-nál 1 évet a pincében, és rámondták, h 2008-as...
Minden évben váltották a színeket, ez sem véletlen...
Miért ilyet még nem látattok, k7-es 600-as 2008-as gyártás(NEM FORG. HELYEZÉS) nem is 1 volt hirdetve.
Ez már nekem is kicsit sok, amit itt írsz, de jó legyen a K7-esed K8-as, vagy akár K9-es is lehet, csak nevetséges! Még hogy gyártották a k7-est 2008-ban, de az is lehet még most is gyártják a K1-eseket!
NEM ÉRTED 2008-BAN GYÁRTOTTÁK 2009 02-BEN LETT FORGALOMBA HELYEZVE!MIT NEM LEHET EZEN ÉRTENI A 2008-BAN IS GYÁRTOTTAK K7(csak a színe miatt k7 nem azért mert akkor gyártották)MOST MÁR TISZTA!
Túrázásra........................
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_csere-8664394
Pl ez sem 2003-as! Csak akkor vették meg...
A magyar papírja semmit nem ér! A gyártás a lényeg!
Pl teszem azt egy 2001-es gyártású(K1) Gixxer 1000-ret most adnak el a szalonból újként!, akkor az sem L5, meg K2, de a forgalmiban 2015 lesz...azt akkor is 2001-ben gyártották, tehát K1 marad!
Teccik már érteni?
Milyen hülyeséget elküldjem a szervízkönyvet meg a forgalmit de én normálisan válaszoltam ezt elvárnám mástól is úgy hogy többet nem pazarolon ilyenekre az időmet.
Az az, h bölcsebb maradsz, ha nem nyomod tovább a hülyeséget...
Keress egy pici turbót, télen felrakjuk a motorodra, nem lesz panasz semmilyen tartományban
1000-szer mondtam már neki
Mi az hogy maradj csendben?
Szerintem maradj csendben, és ülj le...
2008-as gyártás és 2009-es forgalomba helyezés nem csak 2007-ben gyártották a k7-est.
Hogy hasonlítanám ahhoz, ha nem is ültem olyanon. Sőt! A sajátom a legerősebb motor amin valaha ültem. De semmi extra ... H2R-re lennék kíváncsi.
Az sosem baj, hogy egy motor alul erős. Imádom! Az viszont elég nagy baj, ha felül gyenge.
Egy K5 blokkot kellett volna venned...