Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van? Korán véget ért a pincebuli?
Ne is mondd...nyomtam én is ilyen takarítást, valami brutál cucc jött ki a hűtőből. Fél órát azt zuhanyoztam..
Nem lelem a köridőmérő működésre bírásának a módját... Valaki avasson be pls a titokba. k7-k8
Szia, 103 fok. A hamarabb mint takar? 65 fok? :-) szerintem az égvilágon semmi gond, ha 100-nál már kapcsol...

Ettől függetlenül érdemes leszedni a hűtőt és fürdőkádban (vagy ha az asszony vagy anyukád ezért megöl:D) erre alkalmatos eszközben többször egymás után átáztatni a hűtőt, fogkefével nagyon óvatosan megtakarítani, hogy ne ferdítsd el a bordákat. Tisztának látszó hűtőből is iszonyat dzsuva képes kijönni. Jót tesz a hőháztartásának egyébként...
Helló valaki megtudja nekem mondani hogy a k5 1000-nek a hűtöventilátorja menyi celsiusnál kapcsol be és mivan akkor ha a gyári értéknél hamarab kapcsol be?, köszönöm válaszotokat.
Persze.
Szükségem van egy darab K1 1000 dugattyúcsapszegre. Van?
?
És egy csapszeget tudsz adni nekem a K1-be? A hiányzó fél kuplungdekli helyett elfogadom. (Véletlen kicsit megsértettem az egyik csapszegemet hadonászás közben.)
Köszönöm még körbeérdeklődök!
Van hozzá több szettem is ha érdekel... 70/6321-829
Sziasztok!

K5 1000-re kellene nekem a hátsó dob előtti tömítés ahogy mértem kb 43x48x30mm lehet. Szalonon kívül van valami más lehetőségem?

Mert a neten nem igazán találtam.
Nem nagy cucc, csak öregecske a kuplungod.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Valószínűleg előző tulaj első fékbetét cserekor kihagyta a 2nyereből pontos megnevezését nem tudom de rezgés csillapító vagy valami hasonló szerepe van szóval azt a 2 kis lemez valamit. Remélem valaki tudja miről van szó. Arra lenne szükségem ha esetleg lenne valakinek..
Szevasztok! Szakmai kérdés GSXR1000 K1. Mikor megvettem a mocit észrevettem ha gyorsan akarok vele elindulni nagy kuplung csúsztatással valami fura hang jön lentről a váltó vagy kuplung felől mondta az előző gazdája a hibát csak már nem emlékszek... Meg hogy nem kell vele foglalkozni. De mostnában észrevettem, hogy üresben járó motornál a kormányon is érezhető rezgések vannak. Ha behúzoma kuplungot megszűnik. Tanácsot mi lehet ez?
cápa ment levél.
most is süt
vettem ma olajat full s. Repsol 7500/4l. Már csak napsütés kéne.
irj a faszbukon
Aha értem!

Nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen hosszú csavar, gömvasból akartam volna esztergáltatni, de akkor keresek csavart az jobb anyagból van.
Ha gyári hosszot akarsz az rövidebb mint ahogy írtad is, gondoltam adaptert raksz fe a lábtartó kiemelésére. A hossz azért kell mert a csavar nem menetes részét tudod csak használni, mert a menetes rész nél a menet a mai csavarok görbesége miatt látszani fog itt-ott...
Én azért kis pályán próbálgattam volna a hiba elhárításával , hogy ne kelljen cserélni az egész kócerájt...
Szia!

Köszi az infót, bár valami nem smakkol vele, mert én megmérettem és elvileg 110mm plusz a két menetes vége ami 2*15-20mm szóval kb 140mm a teljes hossz.
r1 gyári fék és teló kis féknél jó, közepesnél rázott, nagy féknél megint jó. Látszólag minden ok. Kicseréltem a komplett elejét jó lett, most kapott egy újabb első kereket a súlya miatt+légszűrőház tuningot.
Sportmotorral félgázon motorozni az első lépés a guminő felé.