Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Éppen két hete túlórázom. De amúgy ott tartok, igen. Kicsit megette a szelepszimókat. Valami dzsúsz van, csak tudnám mi.
Powertape

Cápa!

A hengerfejet basztatod most is, mi ?
Üdv!

Tudna valaki tanácsot adni? Mivel érdemes a lámpát pályázáshoz, amit után könnyen el is tudok távolítani és nem kell vakargatni órákat?
Az mi a Háttérben?
Megvolt a Gépátvétel a Kawamakinál! :)
Az öreg kawás lett....... :D :D
Köszi szépen!
Tehát ha a szervo motort a motor jobb oldaláról nézed az első bowden megy lent a szelepnél az alsóba.
Valaki vágja fejből, hogy K5 1000 az exup motor és a szervó közti bowdenet, hogyan kell visszapakolni?
Szóval a szervó motorból két bowden jön ki, oldalról nézve egyik elől a másik hátul, magán a szelepen meg egyik hely alul a másik pedig felül van.

Nem jelöltem össze aztán most kavar van és nem akarom 2x csinálni inkább kérdezek.
Hmm...akkor jó áron gyártom én is.
Egyik kollégám egy kis elektronikai zseni, mi vele csinálunk épp ilyen villogatatót.
Mivel mi írjuk rá a programot, bármilyen fajta villogás megoldható.
Kb 10programnak van hely a mikrokontrollerben, és 4-5e Ft ból meg lesz a cucc.
Próbanyákon már működik, most csinál a tesója cnc nyák készitő gépet, azon fogjuk majd legyártani őket. A cnc is már 99% ban megvan, csak a rögzitő asztalt kell tökéletesíteni.
Szerintem van
tenyleg hasznos es jobban lathato-feltuno. A fekezes megkezdesekor kezd el villogni egeszen addig mig fkezel. vagyis van allando es egyszerre villogo feny is.
en mindig proptechnel rakatom bele ott mindenestul egy 10es vagy postan kapom es en rakom bele akkor is 10e ft.
jo otlet
Az hogy működik. Tudom, párat először villog és utána világít telin. De mikor kezdi a villogást? Amikor működtetik a féket, vagy már a hirtelen gázelvételnél is felvillan (mint a kocsiknál a fékasszisztens)?

Amúgy én mentem olyan mögött, akinek van. A villanások figyelemfelkeltőek, bár a LED-ek miatt nem minden szögből látszik jól. Mindent össze vetve azért feltűnő. (Kár, hogy akinek ilyen van az 50 kg-al könnyebb nálam, így az ő felvillanó féklámpája számomra annyit jelent, hogy "MOST!... ...késtél el a fékezéssel Cápa!" ).
Már írták a 6-os fórumon...
nekem is ők jutottak az eszembe először
nekem tud valaki segiteni ?
2011 áprilisban hirdettem,volt benne komplett váltó,csúszókuplung,oldal dekli,dugók,hajtókarok,és sajnos véletlen oda adtam a blokk felső részét is amire most nagy szükség lenne,előre is köszönöm a jelentkezést.
OK! Majd hívlak!
Holnap megnézem.
Azt elfelejtettem oda írni hogy Budapestről,köbányárol X.kerből vette meg.
sziasztok! segitséget szeretnék kérni.valakinek sajnos nem emlékszem hogy kinek eladtam gsxr 1000 k7 hengerfejet pár évvel ez elött és oda adtam a blokkház felső részét is, meg jó pár alkatrészt, dugók stb.. és most nagy szükség lenne rá egy barátomnak,innen a fórumról volt valaki,természetesen nem ingyen kérném. meg köszönném a visszajelzést.
nics ero a motorba nem huz mintha 25 lovas lenne,
Szia!

Mit takar az hogy le van tiltva?