Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ,van egy 600 K4 Suzuki-m nemetbol es levan tiltva , ki tud ajanlani valakit akki eben segiteni tudna?

koszi
Sziasztok
Srácok lehet átülnék egy K8 ra ugyhogy eladó a kicsikém
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Szia Oszi!
Nincs lábtartóm, de lenne egy fontos kérdésem! Add már meg a számod, mert amit itt találtam egy 2013-as hirdetésed alatt, azt nem veszed fel, biztos új számod van már!
Másik e-mail cím gondolom.
Értem, -2 +0-ra váltok, mert nagyon elől van a hátsó kerék, a láncot + nem szeretném megtoldani... A cél végén olyanokat stopiztam hogy pfffff... mit mondjak, nem eset minden alkalommal jól...
A -3,-2,-1 kanyarban akár még jól is jöhet mert nem fog annyira forogni a motor 2. ban...
42-es fogaskerék van hátul, 520-as lánccal


A kérdés pedig mindenkihez szólt, aki több időpontra is regelt valahogy (külön kellett volna írnom...)
Mi van így? Én nem megyek 23-án... Meg se lehet majd mozdulni...
Nekem is így van...

Nektek hogy sikerült több időpontot is a 23.-ai Hringhez?
42-es hátsó lánckereked van? 520-as lánchoz...
Szerintetek mennyire van értelme a féklámpa villogtatónak?
Tényleg annyira jó dolog?
Ago-nak az oldalán néztem és erősen gondolkodok rajta hogy rendelek egyet.
Van hozzá gyári bontottam ha kell.
Nekem 38e van kb benne, de ahogy szereltem tegnap a lánckereket észrevettem, hogy pár szál már elhagyta magát a bowdenben.

Lengővillán átdugott fa + 1m-es erőkar a krován nem volt elég a lelazításhoz! Motoros-Kamionos haver adott kölcsön nyomaték sokszorozót vagy mit, azzal kb erőlködés nélkül lejött.

Egy másik gixeren is cseréltük ott meg kb kézzel le lehetett volna hajtani. Hogy nem képesek a szerelők normáisan meghúzni valamit. Egyiket széttépetik légkulcsal a másikat meg meg se húzzák.
Valakinek nincs eladó hátsó lábtartója K3-4 1000-hez?
Nekem kb 50e-nél szakadt el, próbáltam ezeket az univerzális fejeket, de az tényleg csak arra való, h hazaérjél vele valahonnan.
Az új gyári azt hiszem 8000 körül volt(kint 24 Euro).
K3-K4 1000
58200-18G00 ez a part number-e
Kuplung bowdent szalonból vagy van utángyártott is?
Mennyibe fáj kb?
Igen is! Uram!
Csak nehogy kettős ügynök legyen és titeket csábítson át a sötét oldalra
Mi megyünk a haverokkal 1:40-re, de lehet én is regelek még az alteregómmal későbbre is.
Te csak épülj be szépen killer barátkozz
Ne felejtsd mi a küldetésed
Amikor már elaltattad a gyanakvásukat és a régmúlt homályába merül, hogy te kawasakis voltál és kellőképpen a bizalmukba férkőztél, akkor belülről bomlaszdt a társaságot a megbeszéltek szerint
Ténlyeg.
Hogy "jó", az nem szerepelt, de ha nem, akkor nem
Megértem. Én legutóbb 2x20-at mentem, de előtte meg 3x20...
Next héten küldöm
érdekes,a alényeg hogy meg kaptad,többi rajtad mulik