Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert van még ott, ahol vetted? Ha megoldható, akkor vehetnél egyet, természetesen utalom előtte a pénzt stb.
Én tuti bele fogok betegedni ha nem kapok ......vagy nem lesz több ilyen......
Én is, bár lehet annyira nem, mint te. Soha nem teszem el a motort és a ruhát sem bogarasan. Minden legyen szép tiszta.
Megnézem itthon, de kétlem, hogy lesz az itteni autósboltban. Neten sem találom, még Lajosnál sem. Pedig nekem is kell, ha ilyen jó.
Mmmmmmm...................őőőőőő..................nemmondok semmit.

Bár nekem még rajta az olasz móka minden nyoma és vasárnap jöttem haza.

De amitől hátast dobok ez a 3900 6.-ban 100-al téma.
Beteg vagyok..........

2 hete folyamatosan dolgozok 24-be jöttem , mentem, jöttem, mentem , tegnap raktam le a szolgálatot 12 kor hazajöttem, kondi, fűnyírás és este még letakarítottam a láncot, meg lepolíroztam az első ülés alatt az idomot mert ügye ahogy dörgöli megfogja ilyen fekete valami.... este 9 kor jöttem be! :D
Huuu ezt itt az autósboltba, de tök véletlenül vettem , csak ez volt soha nem láttam az előtt, de most nem dobom ki a dobozát mert CSAK ILYET AKAROK.....

De amit művelt az félelmetes, a barátnőm állított le este 10 kor hogy most már fejezzem be a polírozást, hallod a lengővillától kezdve, a kitámasztóig, a deklikig a vázig, olyan mintha újra fényeznéd , vagy befújnád 10 réteg műanyag vagy gumiápolóval........
lajos.

Cápa szerintem tippre az összes motorját úgy egyben nem mosta annyit mint c5ontkov4c5 úr egy hétvégén.
A polírozó cuccra.
Mire gondolsz az S100 Total Reinengerre vagy a polírozó cuccra?
Ő ki? Cápa?
A Lajos arulja.
3900-as fordulat , 6 dikba, 100-on...... JAJJJ DEE SZERESSEM!
Honnan vetted? Kipróbálnám én is, na nem a Suzukit.
Hát én úgy szoktam, hogy minden mosás után át is Waxolom az egészet.....hogy ne legyen foltos , meg csússzon rajta a légyszar..

Azt azért el kell mondanom, hogy szerintem ezt a Gixxert az előző tulaja tuti hogy csak betolta a nagy nyomású mosóhoz majd avval leöblítette és kész, mert a fejidomra szinte rá voltak gyógyulva a bogarak és nem hozta le semmi, csúnya volt...

Rengeteget políroztam kézzel, mire eltűnt mindent.......
Amúgy tényleg nem hittem volna, ha ezt valaki előbb mondta volna akkor kinevetem .......és azt mondtam volna neki SZÉTESIXXERT SOHA, ilyen koreait......

Aztán fix KP-m volt , amiből mindenképp 1000-est akartam, hiába túrázgatok , tudtam hogy csak szép sportmotor jöhet szóba, CBR 929 már nem vonzott, 954-et meg valahogy nem is tudom , az 1000RR ugye 2004-től gyártották , egyet tudtam is volna venni Baján, de olvasgattam és mondták hogy azért nem annyira jó az.... Aztán megláttam eztetetete és elhoztam.....
Ami a bal alsó sarokban van azt szeretem használni. A színezettek nagyon tudják a dolgukat, főleg sötét autón. Régebben az R2-őt használtam, de drága lett.
Nem is hitte volna, hogy egy Suzukit fog venni.
Teszem hozzá nem semmi a fotó! HONDA! ... suzuki...
Nagy mestere vagy ennek!
Éppen ezért. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit csinál 6000-nél.
Monnyuk ettől még az enyém is belustulna pedig nem erőbenő gixxer.

Pláne a balatonkerüléstől aludtam be.
Akkó faszé darabolod ennyire a tiedet?