Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gsx-R 1000 K5-K6 motorra keresek slip-on dobot, összekötö csővel.
Yoshimura(USA nem!), Akrapovic, Bódis, LeoVince érdekel csak!
Elsősorban karbon, esetleg titán formailag tri-ovál, esetleg ovál.
Csak szép sérülésmentes, újszerű állapotban!
Tedd ki a hűtő elé azt a mocsok dudát!
Többet nem lesz vele gond

Nem is értem miért görcsölsz vele annyit!

Zárlat kizárt.....

Mondom a műanyag kürt elcsöppent A hőtől ......
Keress valami zárlatot mert nem normális................életbe nem döglött még meg dudám.Nemhogy 5db.
Bár közrejátszik hogy a büdös életbe nem használom.
Talán egyszer magamon kívül mikor elolvasztotta a kábelt a kipufogó és rugózáskor testelt.
Mondom kiezahülye aki állandóan dudál.
Hát nem tudom rengeteg helyzetben jól jön pedig a duda, ha nagyot szól, a sok idióta észrevegyen......

Lehet hogy a gyári hőálló nem tudom, de pl. ami most fent van az addig jó még nem melegszik be... utána vége meghal, kihűl a motor újra szól..... és ez az 5 dik duda fent, ja és volt fent kürt is , azon elolvadt a műanyag ház teljesen majdnem csak le is csöppent a műanyag, senki nem mondta volna megy hogy az egy kürt volt!

És máááá kezd a tököm teli lenni vele.............
elvileg. gyakorlatilag nincs és nem is volt mióta nálam van
Ezt kormányra kell tenni így hűti a menetszél és nem forr fel!
Nagy érdeklődésre való tekintettel közzéteszem.

Danuviámról van egy eladó dudám. Nem olcsó, de ez nem megy tönkre mint a suzukis dudák!
Hőálló gyári duda.
Tegyél rá hajókürtöt!
Van rajta duda?
az enyémen 5 éve szar a duda
Egy gyors kérdés, már vagy az 5 dik dudát cserélem a gixxeren, mikor megvettem akkor adta magát meg a gyári azóta szinte 3 heti rendszerességgel cserélem őket, mert beszarnak........

Én arra gondoltam hogy mivel elég hülye helyen van a duda a BLOKK meg a Hűtő között ezért nem bírja a hőt, vagyis tuti hogy csak ez lehet a bibi mert ha megállok és megnézem a dudát szinte Izzik nem lehet megérinteni se.........
Minden motoron a két villaszár között van elől...................

Valaki találkozott már evvel a problémával az övén?

Csak a gyári duda jelent megoldást?
Hello!

Ezt én is megtaláltam, de azért köszi!
Farokbúkod nincs?
Jaaa én tudom köszi, én is innen rendeltem!
Amikor szép állapotú vagy drága motorom van sose merem húzni neki. Most is olyan, mint a cápáé, szóval adok neki rendesen
Szerintem én is teszek egy próbát vele.
Oké, előre is köszönöm! Az adatlapomra kiírtam a mail címem, szóval oda majd tudsz írni a fejleményekről.
ÁHhhh, bele estem mint ló a gödörbe!
JÖvő héten majd bemegyek , de ha van természetesen veszek neked is egyet aztán elküldöm ha úgy van.... Írok majd...
Nem adod el nekem a blokkod? Te úgyse használod.