Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok urak

egy teljesen amatőr kérdésem lenne, ha veszek fokozatkijelzőt mondjuk pl. ezt az agomotorstól.

http://www.agomotors.hu/websho...

Akkor ezt mennyire egyszerű beszerelni? Mert tudom hogy van olyan amit programozni kell, meg tudom hogy van olyat amit csak simán rádugni a diagnosztika kábelre azt hiszem, jól mondom?

Az én GSX-R 1000 rem melyik kategóriába esik a 2003-as évjáratával a csak simán rádugós és már mutatósba vagy ezt is tanítani kell?

És hova is kell ezt pontosan csatlakoztatni?



köszi a segítséget előre is!
Szia!
Gyári hibátlan van.... 70/6321-829
Na így már korrektebb a dolog!
Gondoltam.

2 perc alatt jó?
Gondolom felétek nem sok szerpentin lehet. Max kiugrotok a románokhoz...
Sziasztok.

Érdeklődnék esetleg van e valakinek 2002 Gsxr 1000 fejidomtartó konzolja eladó?

Csak makulátlan állapotú jöhet számításba!
Kicsit hibás nekem is van
:) :) :)

Választ előre is köszi.
Így már pofásabb
Cápa hogy áll a matek? Van egy jó hátsó rugós tagom.
Szia.

Hozzám ez van közel


Gyakorolni meg marha jóóó,mert "lassú"és elég technikás! Ha véletlen valamit benéz az ember fia,nincs nagy gáz.
JA és egy komplett délután 5000 ft


No meg 5 év kihagyás után nem esek neki rögtön a H ringnek 2.15 alatti mezőnyben indulva


üdv.
Azok nem magyarok... Pl a csomagban 2-3-al több réz alátét van, mint amennyi kell. Itthon inkább 2vel kevesebb lenne, vagy külön megvehetnéd őket...
Helyes! Frankó lesz!
Köszönöm az ötletet megnézem ezeket.
Megérte írni,de nem gondoltam,h ilyen rugalmas lesz az ember. A hátsó csavart meg kitakarítottam a vakrozsdától és szintesre nyomtam átlátszó szilóval és egyáltalán nem feltűnő. Pc-t meg lehet nem fog kapni. Megveszem rá a full Bodis rendszert és padon hozzá hangoltatom a gyári elektronikát. (többen vannak akik a pc ellen vannak,mint akik mellette)
Egész jól megy, de sztem ez a "pálya" kva kicsi a Gixxernek.
Valami normális szerpentint kéne adni neki.
Képet majd lőjjé róla!
Akartam javasolni én is, h PC-t bele kell vágni, és egyből jobb lesz kicsit.
Gyári dobnál nincs értelme kiszedni. Hangosabb nem lesz tőle, és tényleg az alacsony fordulati nyomatékból veszít.
Benzinnyomás mérés, gyújtás ellenőrzés, másodlagos pillangó szelepsort is lesd meg.
Ne is foglalkozz velük. Semelyik még nem ült rendes Gixxeren(kivétel a Bogyesz persze).
Én is fékcsőveztem a barátom GSXR-jét... Meg fék tisztítás.
Jól sikerült!
Csak megérte akkor írni neki!
A csavart meg szilózd be, az áttetsző, és gumis.
Az kircsi!
Remélem az én szettem is nemsokára ideér
Megérkezett a 2-db 20-fokos fitting amit a venhilles küldött (nem kérte el még a posta költséget sem)
Sziasztok.

5 év kényszer szünet után lassan de biztosan ismét kezdek ráérezni az ízére


Előre jelezném,hogy a gumma ennyit engedett!
(öreg,mezei utcai !)


http://youtu.be/j8Mp_NJvSG0
Megnéztem az árát és nem egy nagy összeg, úgyhogy fog kapni a kicsikém környezetvédelmi tiltás kiiktatót is
A lényeg, hogy az összes fokozatban a teljes teljesítményt kapod és megszűnik a végsebesség tiltás. Főleg harapósabb lesz 1-2-3-ban.