Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azaz...
Ez a Full-Gas?
Én ilyet használok.
Bemész a teszkóba, és veszel ilyet meg ioncserélt vizet, és már frankó is a dolog.
Voltam én is a Bogláriaknál. Úgy kezdődött, h fél órát ott álltam, mert le se szartak. Aztán ott halandzsáztak össze vissza mindent, meg hagyjam ott a motort 2-3 napra stb... Jól kiröhögtem őket, aztán elmentem az Ágohoz.
uhh... ez engem is érdekelne...
Rendkívül trükkös módon (tudom, hihetetlen) beírod a gugliba, hogy "Ago", és láss csodát, ott lesz a honlapja az elérhetőségeivel.
Megszűnt a power commanderes topic?
link
Helló srácok!

Valaki le tudná írni Ágo elérhetőségét? Össze akarom hangoltatni padon a dolgokat. A Bogláriaknál vagy 2 hónapja próbálkozok, de állítólag nem jó a pad jelenleg.. Köszi
Meggyöztél amúgy, mert nem fogok én se bele 300V rakni, hanem marad a jó öreg Motul 7100!

Ki mit használ amúgy?

Most akarok hütővízet is cserélni szerintetek melyik az igazi?

http://nagyvas.hu/motoralkatre...

A zöld MOtul FL (legfelső) vagy a sima MotoCOOL sárga(legalsó)?
Kérlek. Nyugodtan engedd le a csodaolajat és öntsd ki a francba, ellenkező esetben bigoneoszi a hajtókar csapágyazással kell foglalkozzon. Mondjuk jó pont, hogy az sem esik nehezére.
Jaja, láttam már pár ilyet.
A minta készen van ám, csak el kéne vinni a dobokat Érdre.
Júliusban frankó is lehet. Addigra pont elmegy a Busa.
ja hogy te evvel is foglalkozol? :) akkor lehet hogy bejelentkeznék júliusban...
Köszi. :) akkor "megnyugodtam"
Nem teljesen ott, de Jelen!
Most épp egy Busa blokkot szedek darabokra, és gyógyítgatom meg.
Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek. Az utóbbi pár motorozásnál azt vettem észre, hogy van egy két durvább útfelület (érdesebb), ahol ha lassan gurulok, olyan hang jön az első kerék felől mintha traktor gumi lenne rajta. Búg, vagy nem is tudom minek hívjam. Mintha egy műanyag kerekű dömpert tolnék a betonon. Néha hasonló hangot hallok a kuplung felől állandó kis gáznál, vagy inkább amikor visszaengedem. Kerékcsapágy lenne? Vagy az hogy jelentkezik? Ja igen egy k5 1000ről lenne szó.

A másik kérdésem: Győr-moson vagy Tolna megye, esetleg még baranya, somogyban keresek jó szerelőt akivel a blokkot is nyugodt szívvel szét lehetne szedetni és még össze is rakja.

Használ valaki motul 300V-t? Hidegen alapjáraton marha hangosnak tűnik vele a motor.
Milyen v2-höz nyomaték hiányos?! Vtx1800
Majd kíváncsiságból lehúzom a csatit,h tényleg hibakód nélkül marad-e.
Húzd ki.
Nem 100%.
Igen.
Kösz.
Pedig sikerült már így is beszitáltatnom
Szerinted ha teszek rá egy komolyabbat akkor hibát fog érzékelni,h a csatlakozója csak úgy üresen marad?
Sebességfüggő kormánylengéscsillapítód van. A vezeték adja neki a jelet. Nagy sebességnél jobban fog.
Valaki elmagyarázná,h mi a szerepe a kormány lengéscsillapítóra rácsatlakoztatott vezetékeknek?