Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom én, hogy van itt nyomaték.
1.6-os személyautó. Ötödikbe 3000 fordulat 130. Sima csiga.
Ez üzemszerű túragixxer tempó?
Cáááápaaaaa.
Ho ho ho 2 hete hétvégén voltunk Balaton kerülésen vele, utána másnap Sopronba , összesen 600 km-ert mentünk két személlyel és volt olyan hogy 8000-ig is elmentem már a fordulat talán 2x ...

DE IMÁDOM ketten 6-dikba , 5000 fordulaton , 130 km/h tempó sima liba.....
Turtle Wax -om is van vagy 10 fajta.........

http://www.sportmotor.hu/motor...

Ez már régebbi kép, azóta kb. még ennyivel bővült a készlet.....
Akkor én cserébe bevállalom, hogy meghajtom a motorodat 6000 felett. Szeretem csinálni.
Simán bevállalnám , szeretem csinálni....
Ha ilyen mocsokállat a cucc, akkor megcsinálhatnád az enyémet is!
Ezt tudja a cif is 600-ért
Nekem polír után a Turtlewax jött be, főleg fekete fényezésen géppel felhordva.
Tanusíthatom. Láncspray, bogár, minden megy... és nem bánt semmit.
Honda GSX-R 1000 RR K3

A Világ legjobb tisztítószere és polírozó szere......

Ez a polírozó cucc gyerekek mindent visz, eszméletlen, a kitámasztótól kezdve a vázat a dekniket a fekete vázat mindent evvel políroztam ki , látnotok kellene , mintha újra lett volna fényezve gyárira MOCSOK ÁLLATT CUCC! Az idomokat meg egyszerűn újra fényezi ........ HALÁL KOMOLY!
Ezt akarom venni bele.....
Tudok egy jó léghűtéses Ducatit
Ugyan ez volt amikor az asszonynak vettünk használt autót. Beáltunk a 15 éves Transittal, azonnal ki akartak zavarni a murvás telepről. Mondom kocsit jöttünk venni (zsebben volt 2 millió Ft). Egyet meg is néztem, csak rövid volt benne a nívó pálca. Aznap vettünk máshol kocsit.
Hát akkor mit akarsz bele tenni? A víz kell a rendszerbe az viszi el a hőt nem az adalék.Amit készen veszel és nem kell hígitani annak is fele ioncserélt víz.
Áhhh motorba nem akarok ilyet, nem akarok desztvízet rakni bele.....

Motorba tavaly úgyis elbasztam mert nem olyat raktam amit akartam volna, pénz szűke miatt, ugye mert akkor vásároltam....

http://www.sportmotor.hu/motor...

De majd most..... :D

Csak a legjobbat.....

CSak az asszony meg édesanyám ne tudja meg hogy mennyit költök majd olajra meg hűtővízre , ja meg fékfolyadékra mert azt is cserélem most........
Motul fetisiszta vagyok valami miatt.........

Olyan vagyok mint az egyszerű ember valami miatt tetszik a csomagolás, a név, úgy cakum pakk az egész......

DE úgyis kell cserélnem az autóban is hűtővizet abba majd kipróbálom ezt a MOL cuccot, én nem is hallottam még róla!
Jaaa, most egy kicsit félre értettél szerintem.... nem a két márkát és a két típust akartam itt összehasonlítani , meg hogy melyik jobb mivel....stb stb stb

Hanem az úriemberek hozzá állását ott Bogláron, akkor úgy írom hogy átjöjjön , nagyképű , flegma, lekezelő ....... főleg a tulaj a Ducatis csóka...

A BMW-s részen lévő fasziról meg ne is beszéljünk, rendesen kinézett minket onnan , mikor átmentünk megnézi a bömösöket is ott , látta hogy sima naci, sima poló meg egy ford focussal érkeztünk és MEGKÉRDEZTE, ISMÉTLEM MEGKÉRDEZTE , hogy minek nézelődünk itt mert ezek prémium kategóriás járművek.......

CSAK AZÉRT IS tovább nézegettünk ott, ha kérdeztünk valamit, olyan nehezére esett válaszolni meg olyan nyálasan tette, hogy az csak naa.............

A hozzá állásról és az emberekre értettem a dolgot ott, egyedül az alkatrészes csávó volt jó fej ott, ő tőle vettem is egy gyári szűrőt a szuzihoz , mert most lesz ugyis olaj csere.....
Vagy MOL EVOX G30, a legmagasabb követelményeknek is megfelel!

Én is ezt rakom a mocikba, előtte pedig 3x öblítem át a rendszert.

Bár ha a Motul cimke neked megéri a 2x-es árat akkor az is jó cucc.
Olajból csak Motult használok én is.
Azért nagyon sok mindenben jobb a legkisebb Ducati is az FZ6-hoz képest. Futómű, FÉK, szélesség, érzetre tömeg is. A nagyobbak meg teljesítményben is jobbak. 2005 után már megbízhatóak a Ducatik, szóval lehet volt alapja annak amit mondott. Jelzem az FZ6-tal nulla hibám volt 1 szezon alatt, csak a fék és a futómű szó szerint nevetségesen szar volt alatta, és az enyém sokat is evett (R6+1 liter)
Asszonynak inkább vettem 750-es Ducatit 370-ért, mint kétszer annyiért FZ6-ost. Magamnak nem kéne egyik sem
Sedu kap egy pacsit, mert reggel elterveztem, hogy szóról szóra ezt beírom.
Azt hittem, hogy jól járok azzal ha arról a helyről rendelek ami útba estik.
UHHHH én nagyon rossz véleménnyel vagyok a Bogláriakról.....
NAgyképű a tulajdonos....
MIndneki sokat gondol magáról....
FAter FZ6S-ről azt mondta a tulaj hogy tipikus alsó kategóriás japán tömeg motor, semmire nem jó.....
Ducatit kell venni azt mondta.....
Jaaaa! Hogy onnan rendelted?
Majd leírom a véleményem, ha megjött a cuccom.