Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bezony. Emelek 2mm-t rajta. Az eleje úgyis lejjebb van rakva kicsit.

Hát nemtudom. Nekem az elég gagyinak tűnik. Sztem akkor inkább a 04-05 10R kéne nem?
Hülye...
Úgy érted esztergáltatnál egy 7mm vastag pakolást a csavartalp alá? Én azt csinálnám.

Viszont ha én be teszek ZX-6R tagot, akkor kapok 6mm-rel magasabb mopedet és kicsit rövidebbet ami nem fog ártani az egykerekezésnek valamint lesz egy biztosan keményebb és talán progresszívebb hátsó tagom, ami ráadásul Showa. Szerintem készen vagyunk. Ebayen nincs 20 ropi se. És nyomok vele olyan köridőt, hogy még a mentőben is emlegetni fogják.
No, pár pontosabb adat.
Öhlins-től néztem Őket pár régebbi meg újabb katalógusukból.
Egy 7mm-es távtartót kéne csináltatnom.
Megpróbálom. Írok nekik,meg elküldöm a képet is,h lássák Ők is. Veszteni valóm nincs vele
Tényleg furi szögben áll elől, meg hátul is a csavar.
Amúgy én írnék a helyedben a Venhill-nek, h ez így elől nem frankó, és hogy küldjenek hozzá való csere fittinget, amivel jól fog állni.
Jó arcok ám, én már csináltattam velük fékcsövet egyedi méretre stb...
1 próbát megér, főleg, h ott laksz.
A szettben csak ezek voltak,de próbálok majd külön nézni hozzá,mert a hátsót azt rápróbáltam amikor cseréltem őket és azzal sokkal jobban állt.
Előre tök egyenest tennék vagy valami 5 fokost ha van.
Hát nem....................még mindig ülőidegzsábám van.

Amúgy szemre a hátsó fitting szöge jó lehet előre is.
"Cápa jól mondja"? Jól vagy?
Cápa jól mondja,vagy egyenes vagy 25 fokos fitting kell nem ez.
Igen, Neked a kevésbé tört, majdnem egyenes végű kellett volna.
Az enyémnek teljesen más a fék rendszere, elől képtelenség belerakni a csövet a sárvédő fülébe,hátul meg nekem felül van a csavar amit ki fogok cserélni,mert áll benne a víz. Azt meg tudom,h lehet mozgatni rajta a gumikat,mert hátul el kellett mozgatni őket,h passzoljon,de elől még ha be is bírnám rakni a sárvédő fülébe, még akkor is ott van még egy,plusz a másik oldalin kettő gumi fölöslegesen.
De legalább fog, és egyben van...
De gagyi kicsi hátsó tárcsa.
Nekem jól van rajta az a gumi. Azt észre vetted, h azt lehet húzkodni rajta? Lesd meg a képemen.
Neked is oldalról van benne a hátsó? Mert nekem úgy, de egy pötty rozsda nincs rajta. Mondjuk amúgy is kemény krómozott vagy nikkelezett vagy mi...
Már majdnem megijedtem, de akkor mégsincs baj vele
Én is pont attól az eladótól vettem első-hátsó átlátszó kék csöveket amit bigoneoszi belinkelt. Negatívum nekem igazából annyi vele,h az elsőkön fölöslegesen vannak fent a gumi tartók,mert az egyetlen hely ahova passzolna az az első sárvédő jobb oldalán lévő kis fül,de pont olyan ívben megy fölfele,hogyha bele erőltetem akkor nagyon hülyén áll az egész. A másik problémám,h imbuszos csavarok vannak hozzá és a hátsó munkahengernél meg áll benne a víz és így szépen elkezdett rozsdásodni
De ettől független szeretem,mert elég egyszerű volt felrakni (hátul passzolnak a tartók, elől meg sikerült szépen behangolni,h sehova ne érjen bele) nagyon jól néz ki és igazából csak jót hallani róla
Megnézem az Öhlins-nél mit írnak, az inkább hiteles a teló hosszokban...
Igen, ez érdekes. Lehet én emlékeztem rosszul. Így viszont kelle gy távtartót csináltatnom a váz meg a teló konzol közé.

Nekem van még pár ilyen érdekes táblázatom. Lesd meg őket.
Végül is milyen volt a K5 teló hosszban? Itt azt írja, hogy rövidebb, mint az eredeti.

Én hosszabbat szeretnék. Ha a táblázat jó, akkor a ZX-6R teló atom jó lenne nekem.

Szerinted ezek valós adatok? Honnan szedhették össze?
Írtam mail-t Atix barátom.
Igazán nincs mit.
Köszi az ajánlást + útbaigazítást!
Bizony!
Jaja ami fentről megy mindkét oldalra, bal oldalra meg csinálni kell valami rögzítőt a sárvédőre, hogy ne csak lebegjen