Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

El kell szomorítsalak, de ha a ZX-9R-t az előnyei miatt szereted és ugyanebbe az irányba akarsz továbblépni, akkor a GSX-R1000-nél fogsz kikötni (mint én).

(Persze tudom, hogy nem ez a helyzet, hisz a Kawasaki tulajok jelentős hányada szerint a Kawasaki azért jó, mert Kawasaki.)
Majd egyszer, ha kiszerelmesedek a 9 esből lesz egy gixer pocsékolóm.
ja ja rájöttél a kilen még így is kényelmesebb
én meg nyomorogtam mögötted azon a gizda gixxeren
igen rá,hogy hogy kell ülni egy 9-esen
Most már 10-es kell? Nem elég a 9-es?
100nm-es ha jól emlékszem 20-tól indul. 10,000Ft.
gyááááá
Azért közületek is van aki rájött végre az igazságra
Na hol a kakkuktojás
Na-na! Nem mindig a gyorsabb győz!

Jobb oldali hány Nm től van meddig? ár?
Mi az 1000- res Suzukin ülsz és elsuhan melletted egy Zöld?




































Hát egy ZX10R tuning nélkül!
kék fehérre kell festeni, mert az a leggyorsabb, meg monsteres matricát kell rá ragasztani
Lehet-e k1 1000 tuningolni? És hogyan?
A pirelli diablo túra gumi tényleg ennyire szar vagy valaki beszilikonozta nekem? Kocsival se mentem még ilyen lassan körforgalomban. Visszaváltáskor el kellett engednem a féket különben keresztbe állt a Ducati
A felső működik nagyobb tartományban, az az olcsóbb. A másik 2x használt, kalibrált német portéka. Van még egy ős csehszlovák is, azt csavar lazításra szoktam használni.
Budán személyesen oda tudom adni.
Én azt rakok!
A nyomaték kulcs téma érdekelne. Take a foto please
Ha kell valakinek nyomatékkulcs most szóljon. 3 db-ból lehet választani. 1500-10k huf.
Ívhegesztő szintén 3 db 6-10,000Ft/db. Pajzs tartalék üveggel ajándékba jár hozzá.
A 6R rugója sokkal puhább, mint a 04-05-ös 10R. Próbáltam mindkettőt a Z-be. A 2006-os GSX-R 1000 a kettő között van, azt tedd bele.
Oké nyertél. A Z750-é olyan szar volt, hogy azon vitatkoztunk a haverokkal, hogy az ETZ futóműve sokkal, vagy csak egy hangyafasznyival jobb-e.
Méé a Z750-é jobb volt? Mert újabb volt?
Nem tudom a históriát. Azt gondoltam egy ZX-6R futómű is jobb a K1-nél. ZX-10R-ből kisebb a választék és drágább. Lehet azé' me' jobb...