Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még mindig csak kuplungra egykerekezik a húzd ahogy mered táblánál?
A jövő héten elviszlek egy jó tesztútra, ahol még az r1 is akaratlanul egykerekezik, pedig gyengébb a tiednél
06304351067
Tesztelés alatt áll, még nem az igazi. Lehetne kicsit erősebb.
Szia adj számot hivlak
Cápa megy már a motorod? Első évem volt, hogy nem szerelgettem semmit a motoron (csak olaj és gumi csere), még a futóművén sem állítottam
A 200-as gumi sokkal többet km-t kibír, mint a keskenyebbek, ugyanez elől a 125-ösre is igaz
Szia
Nekem van 2 új bódis dobom, katalizátor kiváltó Y-al együtt.
Kb 2000km-t hasznaltam.
Sziasztok k7 k8 ra keresek sport dobokat katalizátor ki iktatásával..ugyan itt teljesen sérülésmentes yoshimura 4:1be eladó..nekem a duplacsöves jobban be jön
Most nézd meg teeeeeee
Jó hosszút írtál.
Válaszoltam!
Neked hosszút akarok írni!
És nekem is.
Küldök mail-t...
Persze az volt az első, meg akksicsere.

De már a vezetékeket is méregettük meg a csatikat is átmozgattuk.
Hát nem is indulb ez a baj...
Szenyó ezt a kört kell végig zongoráznod.
Meg a TO szenzort nézd meg az aksi előtt!
Nincsmit.
Mielőtt megvennéd az újat, előtte azért ki kéne venned, megmérni.
Megáztatni benzinben(30 perc) a kopókat. Elmosni őket, összerakni olajjal. A fémlamellákat kicsit meghúzni skótszivaccsal, azt is elmos és olajozva összerak...
nah köszi szépen részletesre sikerült megtudtam mindent tökéletesen ;) amúgy azért van szükségem a cserére mert napi első indításnál hidegen nem old a kuplungom
Közbe jutnak az eszembe még a dolgok:
Ha a kopólamella vastagsága 2.42 mm vagy alatta, akkor szemét.
A fém lamellákat is ellenőrizni kell. Ha nem égettek, nem görbék, akkor egy üveglapra(vagy valami egyenes felületre) téve kell ellenőrizni. Hogyha nem fér be alá a 0.10-es hézag mérő, akkor lehet visszarakni. 73.9mm a nyomólap rugó minimum mérete.
Jah, és a támcsapágyat is cseréltem a nyomólapon én...
Hi,
Semennyire. Úgy kell letámasztani a motort, h jobban dőljön balra, akkor nem fog az olaj sem kifolyni belőle. Sztem a tömítés rá van már sülve a deknire, úgyhogy abból újat neki. Kis olajjal kend meg a lamellákat amikor rakod bele. Nyomólap rugókat mérd le, benne van a szervizkönyvben mennyi a minimum limit. Legbelülre és kívülre más kopó lamella való! És én cserélném a tányérrugókat is amik legbelül vannak.
Amúgy semmi extra.
Jah persze csak lamellákra értve... nem a komplett kuplungszerkezetet
:D :D
Hyy..... Kuplungot mennyire körülményes otthon a garázsban kicserélni? Mire kell odafigyelni? GSX-R 1000 k4 ről lenne szó
! Köszi a segítséget! :)
Ki lehet szerintem mérni.
Gondolom a másik immós kulccsal próbáltad már ugye?
Jó messze vagy, látni kéne a dolgot.
vigyél egy olyan embert akinek volt már ilyen motorja.