Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

32 postával az első és hátsó. Elől figyelj, h "race" változat legyen.
Nekünk áttetsző kék van a kék gépeken.
Úgy mennyi cash volt a komplett szett?
Nekem Fekete vagy Carbon kell az megy a mocihoz
Mi is úgy cseréltünk. Komplett az egész.
A színeket is válaszd ki ám.

Bizony, ezért tetszik nekem is.

Nem egy ördöngösség.
Köszi a linket!

Lelevelezem vele, hogy hátsó is kellene, mert akkor ha már cseréli az ember legyen igényesen egyforma elől hátul.

Ahogy olvasom elég frankó lehet a csavarodásmentes fittingek miatt.

Simán fel lehet otthon tenni gondolom mint bármelyik másik fékcsövet, csak a szokásos ijesztgetés, hogy profinak kell felszerelnie.
Igen, jobb nála is szerintem. Korrektebb anyagból van, nem olyan merev, adnak hozzá mindent.
Igen, onnan.
Tőle:
http://www.ebay.co.uk/itm/2010...
Igen, pedig mit izéltam, h levegős kulcs meghúz...
Vágom a BSB-t

Ebay-ről rendeltétek?
A Goodridge-nél is igényesebb?
Majd most a K5 telóval jobb leszek mint voltam!
Danke. Biztos jó, de most már sok lesz a jóból. Ennek negyedéért van gyári teló csak újabb, valami olyasmi lesz. És nem is feltétlen most, hisz az enyém még működik. A Tiéd szokott csopperré alakulni.
Minden embernek támadnak néha vad ötletei. A barátokra azért van szükség, hogy ilyenkor lebeszéljenek ezekről.
Simán rábeszéltem magam, h jó lesz az úúgy... Erre 130Nm-nél letört. Viszont a másik aggyal kaptam egy fémlamellát, amiből egyből tudtam szerszámot generálni.
Nyert...
Úgy érted letörted az egyik fület?
Mert amennyit akartam spórolni a kuplung fogón, annyiért vehettem egy másik agyat... De legalább ez nincs úgy beverődve...
Urak,
Valakinek nincs elfekvőben normális állapotú láncvédő gumija a lengővillára? K1-K4 1000 kéne.
Mér téped a hajad?
Az sem rossz...
Én is kuplung agyat cseréltem, mert okos voltam...
Igen, Venhill akart lenni.
A British Superbike-ban is ezt használják. Tudod pl az ugratós Cadwell Park-os pályán akik mennek.
Nekem ilyen van, és pár barátomnak is. Sztem sokkal igényesebb mint a társai, és olcsóbb is.
Kössz, felhívom holnap.

Amúgy, úgy látom ez valami nagyon spéci GSX-R blokk, mert a levágott végtagjait újra tudja növeszteni. Ezt csak abból gondolom, hogy a kuplungját már egyszer megvettem, az van az enyémben és lám most újra van benne kuplung.
Sedu köszi a felajánlást, ugy néz ki lehet sikerül megoldani, ha mégsem megkereslek ezzel kapcsooatban.
Gondolom a Vehill az Venhill lenne?
Jó cucc ez?
Én csak Goodridge, Galfert ismerem.
Most találtam BTR első hátsó szettet annyiért amennyibő más márka csak az elsőt adja, és rozsdamentes fittingekkel, nem pedig cinkesel.
Jaja, de csak most rendeltük meg a múlt héten.
mindjárt lemegyek garázs (most épp szünet moto3 és moto2 között )és lemérem neked aztán küldöm mailban...