Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
5 év kihagyás után!
Én is beállnék a sorba egy ilyen masinával.




Üdv mindenkinek.
Ahhoz a kábelkötegnek legalább ugyanannyit kellett volna kopni. De inkább 3x-ost.
Hali.
Elado forgalombol veglegesen kivont K4 1000 15000 km-et futot. Torott volt, még fényezni kell. Ár 600 ezer. Aktuális fénykép holnap.
Udv Ervin.
más motornál igen.
Egyébként GSX-R K7 a kiszemelt példány és Magyarországi!
Hölgyek és Urak .. és HölgyUrak! Látott már olyat valaki, hogy a kábekköteg úgy megdörzsölte 26000-kitudja km után a vázszámot, hogy 2-3 karakter alig látszik? Az 1-es pl. I már csak! ?
Sziasztok. K7 600-hoz van egy vadi új gyári visszahúzó gázbovdenem... ha esetleg valakit érdekel. Szerintem más évjárathoz is jó vagy 750-hez. ár 6E ft. Köszi
Köszi a segítséget! Ment egy e-mail a somarace-re.
Az sajnos a gázbowden része, nem cserélhető/kapható külön...
Nálam van raktáron pont egy K3/K4 gázbowden, gyári eredeti, bontatlan csomagban. Megrendelték és nem jöttek érte... ha érdekel esetleg kitalálunk rá vmi jó árat
Sziasztok, a képen bekarikázott gázbowdenen lévő kis műanyag alkatrész kellene, eltörött.. Nem tartja már rendesen a bowden ívét és szorul a gázkar sajnos. Ahogy nézem, nem biztos, hogy lehet ezt cserélni rajta, azaz levenni, tehát komplett gázbowdent kell vennem? Előre is köszi a segítséget.
Nem, pont úgy van, mint karácsonykor.
Működik a motorod? Mikor megyünk motorozni?
Egy lehetőség: Oxidáció, vagy korábbi túláram miatti megégés miatt parazita ellenállása van valamelyik vezetéknek a generátor és az akksi között. Ez leginkább a fő plusz kábel lehet ami az akksira megy. Magyarán a fesszabályzó és az akksi közötti szakasz, de nincs kizárva a generátor és a fesszabályzó közti (három fázisú) szakasz sem.

Ilyenkor az történhet, hogy bár a generátor jó (a feszültsége meg van) az áram nem jut az akksiba. Pár km. alatt leszívja.
sziasztok!komoly gondokkal küzdök,van nekem egy K2 600 motorom.Töltés gondjaim voltak ezért cseréltem benne feszabájzot,kiderült hogy az jo,csréltem benne generátort,gondoltam ezzel megoldodik a gondom(biztonság kedvéjért aksit is cseréltem)DE még mindig valami nem jo mert 20-30 km megyek a motorral és fullra leszivja az aksit valami!ha valakinek lenne valami ötlete?eleöre köszönöm a segitséget!
Igen az lesz az ! Köszi!
Szivargyujto.
Xenon trafók nem lehetnek?
én szivargyújtó csatlakozókra tippelek...
pattintsd le a gumifedelet...
Sziasztok! Meg tudnátok mondani hogy mi ez? Köszi!
Eladtuk a Guzzit, végre csinálhatom az RD-t is. Tegnap ránéz az asszony: ez kell neki
Akkor most már van kivel foglalkoznod!
Jó napokat!
Bezony. 1 már elégett...
Most volt 2 éves. Sajna jó gyorsan nől...
Köszönöm, de sikerült megoldanom, van Móron egy autósbolt ott az öreg csóka tudott nekem ilyet varázsolni..........
Előre gondolkodik, aki gondolkodik! Szia Oszi!
Az Utód mekkora?
Gyárilag van hozzá egy ilyen átalakító.
A bal alsó. Jó drágán lehet venni.
Nekem van is kettő otthon.