Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, még dicsértem is, ha emlékeznél...
Már látom amúgy erre:czibolya.peter84@gmail.com
de facen is jó ha ez nem fog összejönni azt hiszem megtaláltalak.
Szia!

Nem kaptam mailt?!

Melyik címemre küldted?
Az indexesre vagy a gmailesre?
Mondjuk mindkettőt néztem egyikre se jött...
Szia! Küldtem egy mailt párt képpel majd nézd meg!
Ezek sem öregek, hanem melegek. Szóval, ha meleg vagy akkor nem is kell várnod.
Most biztosan meglepődsz két ilyen motorom is van eladó
Az egyik 2T és csak berugókaros
Szia!

Akkor némi infót küldhetnél róla.
Festés alapján K3-as ha jól látom vagy ezek már nem a gyári idomjai?
Első fékmunkaéger radiális már rajta?
Meg a szokásosak, Km, Gumik, Lánc, Fékek milyen állapotúak, és persze, hogy mennyit szeretnél érte.
Öreg leszek akkor meg ilyenem lesz :)

Remélem 2T ből és csak berugókarral :)

http://youtu.be/vmAaVgUzNh8
Egészségedre.
Nekem kevesebb időm van felesleges utakra.
Örülj neki hogy neked van.
Unalmas.
Horvátország?Szlovénia?Ausztria?
Bármikor.
Balato
n nyáron a sok nyaraló közt sűrűn lakott településeken és csesznek kivételével szar utakon?
Na neeeee.
Ez van.
Mikor akarsz menni?
Én már megkerültem a Gsxr-el párszor. És?
Nyugi, én is ilyen vagyok.
Pontosan.
Körbe még nem volt, nem is rossz ötlet. Tudsz te mondani értelmeseket is néha
Szóval te még nem kerülted meg a balatont.................ajánlom.................
Köszönöm holnap meló előtt megnézem próba szerencse!
Szia Czimby! Igen bár még nem hirdettem.
Beleugathaok?
Nem ritka, amikor egy szombati nap legurulunk 300-500km -t országon belül.
Sarokra nem hozzuk ki a gépeket és azért aki ment már 7R -n tudja nem épp túragép.
Többiek sose értik miért ezzel megyek, de én szeretek vele túrázni.

Mikor suliba jártam két hetente négyes úton pének koppgáz és 160km suliig aztán szombat haza koppgáz 160km.
Jegyzetek, egy váltás pizsi meg egy rövidgatyesz+poló hátitáskában, hogy ne bőrcuccban legyek előadásokon....
Kajáláshoz ott volt a hielkártya,szépkártya azt suli után pizzéria...

Simán lenne elég időm meg lovém leugranék sportmotorral akár tengerpartig is csak meginni egy limonádét és vissza

Szóval nem vagyunk egyformák, van aki fagyizó elé vagizni veszi, van aki ringen idő vadászni, van aki turázni és van aki motoros találkozón részegen gumit füstőlni....


No ennyi és most kivételesen nem szídtam a szutyukit
Széles utat, szétesés mentes válót, meg repedésmentes vázat
Ja és a srác a glocner alján a fizetőkapunál egykeréken szállt fel a csúcsig.
Egy tókerülés és az Edelweis közt van némi különbség..............az életbe nem mondanám magam sportos alkatnak de egy fél balatonig jutottam mire úgy eluntam hogy hazamentem.
De Ausztriában igen vidáman eljárnék bármivel.
A CBR-es meg Rami és azóta GS1150-el járkál.
Perverz disznó vagyok........

De akkor kérdezd meg azt az embert is akié a CBR919RR az adatlapodon az utolsó fényképeden ami Edelweissspitze -ban készült, hogy őt mi vitt arra hogy avval a SPORTMOTORRAL menjen olyan messze?

Akkóó hogy is van eeee?
Vagy divatból vették, és részletre, mint a haverok tucatjával... most meg beleuntak, mert nem tudnak mit kezdeni vele. Kerózás megvolt, sztopi is, tiltás már uncsi, ordítós cső is már inkább idegesítő, egyszer kiment vele egy nyílt napra a ringre, a 2,30 épphogy megvolt, viszont a sóderágy elvitt fél millát... na jó egyszer, aztán a kerózós váltás se ment, a szervíz elkért 150 ezret a kettes cseréjéért, hát ennyi elég is volt... és ilyen tucatszpídes van vagy ötezer. Ezek mind árulják. Hogyne lenne olcsó.
Ez a tókerülősdi nekem elég perverz dolog.
Mijó benne?
Pláne ezres sportgéppel?
VAn igazság abba amit mondasz és nem is vitatkozásból írtam.....

Csak nem lehet az egy emberrel mint pl. velem is hogy a sportmotorok tetszenek, de igazán nem érdekel ez az egykerék meg majrécsík meg stoppie meg köridő ........... tököm tudja mik, hanem csak szimplán élvezem hogy egy ilyen szép motorral mehetek el mondjuk megkerülni a Fertő tavat! ( ez a köv.útvonal )
Meg vizes.holnap kene.