Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felül nézzél szintet, kb. fél liter.
Szia. Nekem K7 600 ba tegnap cseréltünk... 4-4 deci kellett bele...
Valaki tudna segíteni,hogy K7-be mennyi telóolaj megy bele?
Fogják még megkíméltként hirdetni

Valakinek BMW 320qp olcsón? 90,000Ft.
Lusta voltam eddig beírni!
Ez az én telószámom: 0620/2267-077
Az adatlapomon! Az idomos.
Ha érdekel róla valami hívj bátran a 30 3915404.
Fotó?
Van egy k4-em. Eladó! Félig szétütött állapotban, FÉLÁRÉRT!
De legalább nem árulok zsákbamacskát.
K3-4-nél a kuplungnál írtak nemrég valami betegséget, a kiemelő szerkezetnél. Amúgy, nem van nekik betegségük.
Figyelj, h azért normálisabb ne agyonütött példányt vegyél.
Megbeszélve. Küldhetnél nekem is egy telószámot, hátha járok feléd.
A hatodik pont nincs az adatlapodon, ideje lenne beírni nem?
Értem, és esetleg valamit amit a K3-K4 sorozatról tudnom kellene? Mit érdemes rajta megnézni, mik a tipus hibái?
Lenne pár motor amit megnéznék ezekből az évjáratokból....

sztojko@citromail.hu
pont olyanom van 29900-at fizetek, az enyém k6-os
Jól van uram elmentettem a számod!
Szombaton én megyek éjszakába melózni és ha minden stimmel időben hazaérek akkor csörgök és mennék, na meg persze ha jó idő lesz nem esős mert motorral akarok menni! Ha meg mégse jönne össze akkor úgyis írok vagy csörgök....
Sztem eltört neki a mágnes az első kerékben. Típusbetegség. Tuti nem a műszerfal a rossz.
Jólvan. Az jó lesz nekem is.
Nekem nincs arckönyvem.
Az eladó cuccaimnál találsz telszámot.
Okės szòlok, addigra cimborám is eldönti, hogy szeretnė e, de pont most szart be neki a km/h ja. Minden jó neki csak nem mėri a sebessėget neki. Ėn nekem viszont tuti kell a ledesítès. :)
Most néztem vasárnapra jó időt mond.
Remélem tudok menni........
Fent vagy facebookon? Milyen néven?
Vagy valami elérhetőség?
Szia,

Jólvan, de még időben hozd(ameddig nálam van egy SV), mert az SV órán a mutatót belőni tiszta szívás, mert csak motoron tudom.
Szerda, csütörtök, vasárnap jó lehet.
Nem ismerős Kiflee.
Helló! Kérhetek tőled egy Facebook vagy email elérhetőséget? Egy kis segítség kellene...
Uram!

Változott a helyzet az asszony nem akar glamúrrr napokra menni tatabányára....
viszont most beszéltem az egyik cimborámmal neki sv650 je van és ő is megcsináltatná ezt a kék ledesítést....
Még fix időpontot nem beszéltünk le de jövő hét vége felé esetleg vasárnap lehet kiszednénk mindkét órát és elmennénk autóval?
Te hogy é érő rá?
Ja és van még fék tárcsám is
Sziasztok motor eladás miatt megmaradt sport lábtartóm Valter Moto eladó K1-K2 Ha valakit érdekel keressen bizalommal
Akkor én már jobban állok. Az ötödik összerakás után megy a Guzzi
Motorra sose vonatkozott és egy év után megszüntették. 30-40e körül van.
Helló érdekldöni szeretnék hogy 2014 ben egy 185 lovas gsxr1000 -re menyi a sulyadó van még az a törvény hogy 170 le felet dupla teljesitmény adó fizetés mert tudom hogy volt autokra meg motora is de hogy van e még elöre is köszönöm