Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

170E forint forint... és nem tom hogy a dob benne van-e... de szerintem jó ár érte...
A K3-nak egész véletlenül nem volt szériahibás a kuplungja? Úgy rémlik, hogy vissza is hívták. De lehet, hogy semmi köze hozzá.
Tisztelet a kivételnek, aki inkább motoros...
Na akkor.
Kb a gyári beállítása van a kuplungodnak fent és lent? Mint a képen.
Pontosan mik lettek cserélve benne?
Így,h már nem akarod "összefaragni" nem titok,h mennyi az ára?
Én sem erőltetném. Ha rá is megy szerinted egy 120 lovas megy egy 180 lovas motorra ugyan az a kipufogó kell?
K9-es ezredes titán rendszeréről van szó... Bódis (K7 600 ra) De ahogy olvasom lehet bonyolultabb megoldás... Hagyom is... Csak jó árban lett volna...
Aham! Szemét huligán!
Nekem pont ez a problémám, hogy ez K3-as és már bovdent alul fölül, pálcát mindent állította, utána kicseréltem a komplett kuplungot és egyszerűen nem jövök rá mi lehet. Lamellák vadi újak, Kosáron semmi beverődés nem mozog, semmi rendellenesség, 2 szerelő szétkapta és azok is azt mondták, hogy teljesen tökéletes de mindazonáltal a kuplungom még mindig az utolsó 2mm ben kezd fogni :) Két személlyel egy kisebb dombnak felfelé elindulni égés/ horror
Én meg láttam, hogy felrakható, képekkel illusztrálva. Talán gixxer.com-on. De gugli-ban rákeresve is több helyen írják, hogy felmegy a gyári ezres leömlő 600-asra is.
K4-esre próbáltuk felrakni nem sikerült.
Hi,
Akkor én a kuplung lamellák meg a kosár fele venném az irányt.
Szétszed, és lemér minden!
k1-k6 ezres leömlő k5-ig felmegy 600/750-re. Nem tudom, hogy az újabb 600-as mennyiben tér el a régebbiektől. Illetve a régieknél is a leömlő felmegy, de asszem kell a középcsövön is alakítani vagy cserélni meg az olajszűrő leszedésénél lehetnek gondok ill valahol lehet az idomhoz is hozzáér, szal kell kis faragás, de maga a leömlő felmegy a motorra. Újabbról nincs infóm.
K7-es 600-ra lenne... de akkor ha nem lehet összehozni akkor mind egy... azért köszi
K5-ig tuti ráment a 750-re az ezres kipff. Szal nyilván 600-ra is. Újabbaknál nemtom mi a helyzet.
Sziasztok.
Ismét egy kuplung problémával fordulok hozzátok. Lövésem nincs mit kéne még csinálnom, de nem tudom belőni a kuplungot rendesen. Még mindig az utolsó 2mm-ben kezd el fogni. Dühömben kicseréltem az egész kuplung rendszert de még mindig ezt csinálja és nyerít a kuplung ha nagy gázon indulok...

szerintetek mi lehet?
600-750 összefaragható, az ezres nem.
Miféle vandálok irkálnak ilyet?
Biztos a sok huligán...
Sziasztok. Lenne egy olyan lehetőségem hogy tudok venni egy komplett bódis titán rendszert... de az ezresre való... aszem 4 az egyben... kérdés: 600-asra rálehet tenni ezt a rendszert? mekkora átalakítással jár? Köszi
Sziasztok! k7-k8 gsxr 1000 hez keresek katalizátor kiváltó y-t, yoshi,akra,bódis vagy valami ilyesmit, lehetőleg lambdaszonda bemenetest (ha jól tudom azt nem nagyon érdemes kiktatni)
Mocsok huligán...

Sziasztok kollégák. Járt már valamelyikötök úgy, hogy napokra ,néha két hétre is szabi megy a fokozatkijelző K5 1000-nél? 54 ezer van benne .
Sziasztok !

Lenne 1-2 cuccom eladó ,ha vkit érdekelne : (női vanucci bőrruha ,csizma ,kesztyű ...)

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Köszönöm a segítséget! Nem tudom még hogy megy a benzin pumpa! Nem nálam van a gép! Kint van Angliába, ott kezdett el hiba üziket küldeni a kicsike! De próbálok segíteni a haveromnak!