Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvass vissza a fórumban, páran leírták már...
BigoneOszi! Merre voltál találkozón, nem nagyon láttalak?
Sziasztok
Légszi segítsen valaki. Gsx-r 1000 k5-nek hogy kell beállítani a váltófényt hogy mikor gyulladjon ki? köszi
Bocs! Azt úgy emlékeztem nincs fenn kép a mociról! Előbb néznem kellett volna
Nincs akadálya! Bár lehet, hogy nem mocival megyünk ki, vagy ha igen a bratyóm üli meg a vasat! A moci meg egy most félig vissza van alakítva (nem rég műszakizott) . De majd sasolok! Milyen gixxert kell néznem? Lesz nálam fotóaparát!
Majd megkereslek, felvonulás elött!
Fúú, el is felejtettem! Pedig oda menni akarok mindenképp!
Győrben a hétvégén ha jól tudom jótékonysági motorostalálkozó lesz! Szombaton pedig felvonulás. Jó lenne minél több gixxerest látni !
Akkor hétvégén ha otthon vagy meg foglak keresni, ha küldesz egy címet, mert arra kell gurulnom... Aztán akkor pókhálótalaníthatnánk 1et a padláson..
Felvettelek msn-re
hjaaa, nekem olyan sosem volt...
nem megy az olyan könnyen, az összes sallang a padláson van, el kell szánni magama a támadásra)))
pontosan az általad idézett rész folytatása a válasz a kérdésedre. :)
mentális uralomról van szó.
Khmmm...jobbos lábtartókonzol?
az lehetetlen,mert egy nap csak 23órábol áll.hujeségeket ne írkájjjáááá hej...
"nem jelenti azt, hogy tökéletesen uralom minden helyzetben"

ez mit jelent pontosabban? mert szerintem elég szarul hangzik...
ha én éreznék így a motorommal kapcsolatban, napi 30 órában mást se csinálnék, csak gyakorolnék...
A K8-on nem tudom de az enyémen(K2) van két állító csavar a lámpán. Az 1ikkel a függőlegest a másikkal a vízszintest állítod. Az 1ikhez hozzá lehet férni a másikhoz nem. Persze ahhoz nem lehet hozzáférni aminek értelme is van... Hát persze, h a fel-le állítóhoz...
Erre akartam válaszolni... 1256 hsz.
Boldogtalan...
na azért nem kell túlozni Tibor...
Csá!
Engem érdekel az óra, ha az 1000-be való.
Itt az e-mail, msn cimem,:
zsolesz01@freemail.hu
Egy képet küldjél, ha tudsz, és a többit megbeszéljük.
elöre is köszi.
Helló
Valaki megtudja nekem mondani hogy lehet álitani a fényszóron a gsxr1000-k8 on vagy k7 -en is ugyan az mert kicsit felfele hord és lenteb kelene álitani csak nem találom hol kell.

elöre is köszi
Sziasztok! Nem tudna valaki mondani nekem egy valamire való telefonszámot, a pannonia ringre akarunk holnap menni, de már 4 számot felhivtam, és senki semmi konkrétumot nem tudott mondani! Köszi elöre is!
jól beszélsz fehér testvérem!
szerintem szamárlétrát nem a motor vásárlásban kell tartani, hanem a használatában...