Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tibi annyit javítanék, hogy én nem akartam megvenni az ezrest, de 600-ast se. a kettő köztit kerestem viszont a suzuki nagyon nem jött be küllemre, és így rábeszéltek az ezresre. megbántam. több okból is.
Meg azért maradt az ezres mert ha már hitelt veszek fel ennyi időre a nyakamba, olyan motorom legyen ami az álmom volt. az pedig egy Repsol. :)
Fasza...itt még jó, h a srác krosszmotor után akar egyből 1000-res sportmotort... Szted?
én ha tehetném ezerötöst vennék,mer azzal lenne igazi a féktáv.előre meg szalagféket tennék rája!
Ja azt elfelejtettem említeni, hogy neki is volt előtte egy 750 SRAD-ja egy kis ideig.
Van egy haverom. Motorosmanó néven fut. Tavaly vett egy 1000RR-t (2007-es verzió) pontosan ugyan azzal a dumával, hogy a 600RR gyenge. Nem elég nyomatékos. A Hungaroringen a 2-ik pályanapon már közölte, hogy gyenge az 1000-es is mert a K7 1000 lenyomja erőből. A 3-ik pályanapon nyomott egy highside-ot. Azóta erősen sajnálja, hogy nem 600-at vett.
Ne is mondd. Volt 750 SRAD-om, utána 1000-res naked moci, de ezt amikor megvettem 1 hónapig majdnem besz@rtam rajta...
Egyetlen gondolatom lenne az ügyben. Ne egy olyan emberre hallgass aki már teljes 1 hete életben van az ezres motorján. Nekem a 750-en után is kurva erősnek tűnt.
Jogsid megvan amu korlátlanra?
Ha rám hallgatsz nem veszel 1000-rest...ha még élni akarsz 1 darabig...
Akkor majd olvashatok rólad is a lánglovagok oldalon... Meg a halálozási rovatban...
Helló
2.8 ért sikerült megvennem a gixxert k8 -as okm-esen. És 20%-ot fizettem bele és 96 hónapig törlesztem forint alapúba hitelbe havi 32 ezer forintot fizetek..
na helló
most látom hogy irtad hogy katona vagy,én most vagyok szentendrén kiképzésen,had kérdezzem meg ha nem tul személyes hogy mennyi volt a gixered?és kézpénre vetted vagy kölcsön?ha kölcsön akkor mennyit fizettél be kezdőnek és mennyit fizetsz havonta?nagyon sokat segítenél! nem muszály válaszolonod ha nem akarsz,de tényleg nagy segítség lenne!köszi!
köszi hogy mondod a jogokat :D:D de valahogy én is tudom öket mivel katona vagyok ! de amugy igen érdekes nagyon érdekes
Szerintem ebbe simán ütköztethető kereskedői részről:

Öngyilkosságban közreműködés
1978. évi IV. tv. 168. § Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Ugye milyen érdekes?
Azért irtam nem nagyképüségböl irom azzal kezdtem ha elolvastad volna mert tuti voltam bene lesz aki leszól ,, de mindegy engem nem érdekel mindenki eldönti mit akar meg hogy mikor akarja cserélni a vasat hogy engedi a pénztárcája .. enyi ! szóvla én ezzel kezted és marad is --- csak enyi


ekkora baromságot már rég olvastam!

Én sem akarok beleszólni de ez a kinövős duma elég nagy baromság.
Megnézem szivesen azt az embert aki kinő egy 600-as sportmotort. Nem mondom vannak páran, de valszeg azok vannak többen akik csak rámondják hogy nekik kevés a 6kilós. Aztán amikor oda kéne csapni a lovaknak vagy valamit felmutatni, akkor megáll a tudomány..
Ráadásul (nem lenézésképp mondom) de pont olyan ember oszt tanácsokat akinek szinte fogalma sincs a motorozásról..
Túl sok balesetet láttam már ahol a motoros nem ismerte fel és tisztelte az alatta lévő erőt.. ÉS hidd el, mindenkinek elgurul a gyógyszer, mert meg akarja tudni mi a vas határa..Csak sokaknak beletörik a foguk. Nagyon sok motoron ültem már és volt is a családban sok motor, nem ma kezdtem a motorozást, ép ezért sose ajánlanék 1000-es motort egy olyan embernek akinek nem volt 600-asa. Persze mindenki azt vesz amit akar
Helló

Megmondom az igazat nem volt nehéz vele elindulni se,, ha meg már gurul akkor meg simán lehet irányitani .... én is ugy voltam vele évek óta hogy gondolkodtam miet vegyek mert én se állok anyira jól anyagilag ha kinövöm a 6 kilosat akor vegyek egy nagyobat inkáb nagyobbal kezdek amit meg nem lehet kinöni.. ! szóval én is ugyan ugy voltam mint te de hát én maradtam az álmomnál 1000-res gixxernél ! szóval ha rám halgatol és tényleg ugy mész vele ahogy elöször érzed akor nem lesz baj mondom nekem tényleg simsonom volt elöte és hát ha jól megnézed semi köze egymáshoz a ketönek... szóval dönts okosan és nem bánod meg ha ugy döntesz ahogy egyébként is a szived diktálja !na helló
köszönöm szépen a hozzászólásodat,ezt én is hallottam hogy ha nem téped neki akkor nem lehet baj! annyi kérdésem lenne még hozzád hogy nem volt nehéz menni vele először simson után?könnyen vezethető?mert most nagy dilemmába vagyok hogy 600 legyen -e vagy az álmom ami egy 1000es k7es!meg azért is szeretnék venni 1000est egyből mert nem lenne pénzem pár év mulva lecserélni a 600ast egy 1000re ha mondjuk ugy érezném hogy kicsi a 600as ereje.köszönöm a választ! megnéznem a képeid közt a gixert gyönyörű szép,gratulálok hozzá,vigyázz magadra!
tomik00 csak azért irok neked mert olvastam most akarsz venni k7 1000-rest gixxert!

Hát én csak anyit irok és nem nagyképüségböl hogy nekem elöte csak simsonon volt ))::D és a multhéten vettem egy k8-as 1000 -res gixxert mert mentem 600 kilosal de valahogy a nyomatékot nem lehet elmondani amit ezek menek alurol és én ugy döntötem 1000-rest veszek mert sokan mondják ösze kell kötni a job kezedel a gázt és nem lesz baj... tehát én belevágtam a fejszémet de most járatom 750km van bene de nem bántam meg mert edig 6000 felet nem ment a fordulat de már érzödik hogy nem 600-as de lehet vele meni hidd el mondom nekem elöte nem volt semmim ! ha rám halgatol és bizol magadba hogy nem vagy olyan állat amig nem érzed nem huzod neki akor sztem nyugotan vehetel k7 1000-ret !

csak leirtam véleményemet mert én is sokáig gondolkodtam hogy nem kell ekkora de most már megértem hogy a nyomatékot amit ezek megindulnak alurol is hát az valami nagyon brutál... na dönts okosan helló
Sincsmit. Nyugodj meg azt is igen csak élvezni fogod a krossz gép után. És ha még több erő kell 10000-fölé hajtsd... Meg fogsz lepődni mit tudnak már...
köszönöm szépen a választ,igazad van,és szerintem is maradok a 600asnál!
Hi! És miért akarsz 1000-rest?
Igen tényleg lebutítja, de vannak hátrányai, főleg a kezdőknek. Pl nagyobb gázzal kell indulnod, mert a motor súllya az marad ami volt, kanyarból kifelé nem fog úgy menni stb...
Sztem vegyél inkább 600-ast mert, tapasztalatod=0 sportmotor téren, és nem olvasnék rólad szívesen a lánglovagok oldalon...
sziasztok!lenne egy olyan kérdésem hogy a k7es 1000 gixeren van a MODE kapcsoló A,B,C állású,hogy ha átkapcsoljuk mondjuk C-be akkor tényleg annyira visszaveszi az erőt mintha csak 600as lenne a motor? most szeretnék venni egy k7es gixert de megmerjem-e venni mert előtte csak egy 250es krosszmotorom volt(58lo),és nemtudom hogy mit tegyek,1000est szeretnék de csak akkor ha a MODE kapcsoló ténylegg annyira lebutitja a motort mintha ha csak 600as lenne. Köszi a válaszokat előre is! SZÉLESE UTAT MINDENKINEK!
Sztem tökmind1. A BMC-t a japók nyomják, a K&N-t meg az amcsik...
Nem, de vagy zárlatod van, vagy szar az akksid...