Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló
érdeklödni szeretnék hogy a gixxer 1000-reshez meik sportlégszűrő a jobb a bmc vagy a k&n ? meiket ajánlanátok ?

köszi mindenkinek
Sziasztok!A véleményetekre lennék kiváncsi.Vettem egy k1 1000 gixert,amin észrevettem hogy alapjáraton jól világít de a fordulat emelkedésére vissza esik a fényereje.Kimértem: alapjáraton 14,5V ,fordulaton vissza esik 13,4 re a töltés.Generátor,feszabályzó csere,de még mindíg ugyanaz.Egyszerüen nem találom a hibát!Valaki esetleg nem járt még így vele?
Furi, az enyémbe van, bár az nem karbon...
Nincs.
Hát nekem nincs ilyen problémám. És Castrol van benne...
Nem lehet, h szar a váltód?
Ebben a dobba is van E-betű lézerezve?
Eladó Gsxr 1000 K6 extrákkal, 1,7M Ha érdekel keressetek meg. Ja és itt egy kép a dobról 45e ft + egy gyári dob az ára..
De ez csak azért van, mert 48-as bunkó a lábad. Ha finomabbnak születtél volna, akkor nem lenne probléma az üres megtalálása.
agip 10w60racsing!nekem csak ettöl nem ragad a váltom!castrol motul,ezektől ragad!(járo motornál állo helyzetben nem tudom üresbe rakni,ugrál egy kettö közt és nagyon nehezen mozdul a kar)
Kapan rövid Yoshimura trioval ,de kell helyette egy gyár dob +45e ft, Ha érdekel küldök képet.
Amugy gyári feltöltés után (1000km) után milyen olajat szoktak bele önteni castrol vagy repsol vagy stb? azért kérdem mert ha viszem majd akkor tudjam már miet kell venem mert a boltba mondanak valamikor csilagos árakat literjéért és inkáb megveszem az interneten az olajat vagy ugy szerintetek nem öntik bele ha nem náluk veszem meg?

köszi megint a segitséget
Helló köszike igen igy lett a jó meg néztem várni kell egy olyan 5 s-et lenyomva és már müküdik is a dolog.-. köszike mégegyszer hali
kicsit hosszabban nyomd először a gombot
K5-öre keresek kipufogót.Ha esetleg tud valaki eladót megköszönném.
tartsd nyomva!utána mindig"A"-ban kezd ha lelállítod
sziasztok

Lenne egy kérdésem hogy a k7-k8 1000-resen hogy lehet álitani a mód kapcsolot elöször be kell valamit álitani ? mert az enyémen nem lehet álitani nem jelzi ki oldalt hogy váltom a-b-c módokba ... valaki irja már meg miért lehet ezz ?

elöre is köszi
Akinek kell gyári fékbetét előre tudok 25e-be most szerezni. Itthon Suzukisoknál 38e-ret kérnek érte.
most egy gyári rendszer van rajta, de a szelep és az elektronika össze sincs bowdenezve, vsz ezen a motoron kinn egy másik rendszer volt, vagy csak dob összekötővel. a szintjelzőt még nem néztem meg.
Én is kikötöttem, de sztem amikor vettem is már szar volt, mert akkor is egy rossz kávédaráló hangja volt amikor a pirosat megnyomtam. Most milyen dobod van rajta? Megnézted már a benzinszintjelzőt? Amu érdekes, úgy működik, h megtankolsz és elindulsz vele és világít, és egyszer csak elalszik...
jó, nekem meg se mozdul
majd leszedem róla ha lesz egy rávaló dobom, úgyis összekötővel együtt lesz :D
Amu én is így vagyok vele. A gyárinak is megfelelő nekem a fékhatása, meg az tuti, hogy nem eszi meg a tárcsát ami ugye igen drága...
jatélleg
mé?nem én votam hanem az a predator vagy ki!
ez deszép volt. hüllyegyerek
vegyél gyárit!higgyé nekem vagy akárkinek de az biztos!xrac elég erőset lassít!jobb mint gyári de gyorsabban vékonyodik,ami azt jelenti helőbb kell cserélned ami azt jelenti h gyakrabban nyulkálsz a zsebedbe ami azt jelenti h többet kell dolgoznod ami azt jelenti h kevessebb idöd lesz motorozni ami azt jelenti h nem fogod annyit használni a féket ami azt jelenti h mindegy melyiket veszed!