Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te kérdezted.
Látom a múltkori beszólásomat nem heverted ki azóta se. Sajnos én teljesen immúnis vagyok erre.
akkor nincs más teendőd mint: !és bölcs maradsz!vagy már késő?
A kor. Vicces is lenne ha a 3 évvel fiatalabb mocid gyengébb lenne.
sokkal gyengébb!a többiről meg ne is beszéljünk.ennyi elég volt mára v kérsz még?
ótópálya?Vicc nincs is az országba csak 1-2 arra is méregdrága matrica akkor inkáb nem megyek fel rá.Meg aztán pályán is nem mind1,hogy 250-270 vagy 270-300?
Jah arra a kis időre amikor döcög 30al valaki marha fárasztó vissza kapcsolni 3.ba :)

Predi: Azt akartam mondnai,hogy nemértem mi értelme venni ezrest föleg KEZDŐKNEK,mikor sok régib motoros se veszi meg őket.Jó tudom egy 6kilóson is aki hülye megdöglik...
mint bármelyik ezres.ez kimaradt,de ha joltudom még gyengébb is mint az enyém!
nem tud az semmivel sem többet,sőttttt...csak te egy váz nélküli csonváz vagy.
pocsoja efektust kihagytuk!nem tudom sejted é h mire gondolok!?
Én nem. De a motorom igen.
1.Autópályán te vagy az ász. 2 Két személlyel úgy megy mint a 750 eggyel. 3. 6-ban eldöcögsz 30-al olyan nyomatéka van.
Na most ezek nem biztos, hogy jó tulajdonságok. De ezt tudja a 600-hoz képest.
jujj...ne má!te ilyen gyors gyerek vagy?
Az nem izgat. Bármikor szétalázlak a célegyenesben. Attól függetlenül, hogy milyen az eleje.
most ezzel mit is akartál mondani?
előzmény és válasz!nem fáj használd nyugodtan!
de én meg a tiédről!
Azért én ezt az ezres gixer,r1,cr,zx dolgot sose értem...
Mi az amit egy 600as nemtud?
Pl.
-utcán a 600as is tudja a 300e trafipax bírságot.
-pályán egy job pilóta kezében egy 600as még jobb köridőt megy mint az ezres kezdő kezében
-hatodikban 120-160környékén azért nemforognak olyan sokat a 600asok,hogy szétesnének

Nekem olyan erős a gépem mint egy mai 6kilós és jóval nehezebb de nem érzem gyengének és picinek.Eddig én mikor motort vettem mindig csak jobb futómű után vágytam.
Télleg nem kötöszködésként csak kiváncsi lennék miért ezres,mert sorba látom ma már első motornak is ezrest vesznek.
Kussoljatok már baszdmeg, lesznek jó áron K8-as pályagépek hamarosan!
Akit szétaláz a Desmosedici RR az csendesedjen el.
Ostoba. Nem a saját motoromról beszéltem Te! A Manó helyében már én sem adnám el a CBR-t (Már ha lealacsonyodnék egy hondához). De ha 600-ast vett volna az nem lövi ki a -2-ben. -1 nap kórházi ellátás, +200 000 Magyar Ft-ban.
enyémrő beszélt hee :D
meg igazábol itt rendes erős motorokrol van szo,és nem a tiédről!
pályán rommátört zx10 kinek kéne ?ráadásul ugy h az elejében vmi szarakodik!nem nem adnád el hanem nem tudnád eladni!nagy a diferanszé!
Világos. Most már én sem adnám el. De drága volt a tanulópénzed. Ami valszeg elkerülhető lett volna. Bár akkor meg azt hallgathatnám évekig, hogy a gyönge 600-as miatt nem jön a 05.
Egész egyszerűen nincs alsó határa az emberi ostobaságnak. Még nem is vele van a baj mert kb. havonta előjön ez a kérdés. De aki még uszítja is, hogy vazze a 600-as az nem elég nyomatékos. Én már majdnem bejárattam a K8-ast.