Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké akkor jó lenne ha elküldenéd nekem megköszöném..
email:szabo1985@freemail.hu
Jah, h rühülne meg...
Akkor www.ebay.co.uk
és keress rá ezekre:
300315674280
150344898838
Erre írtam egy excel táblázatot ha kell elküldöm... Abba gumiméret, első-hátsó lánckerék, fordulatszámot tudsz állítgatni és látod a dolgokat :)
jut eszembe erre meg error 404-et ír úh nem tudtam megnézni
Köszi a választ... és még annyit hogy ha a hátsó láncfogaskereket cserélni akarja valaki kb két foggal nagyobra akkor kb menyivel emelkedne meg a fordulat és sokat veszitene a végsebeségből ?
Jah, nekem is hasonló volt. 6,3-8 körülig. 7-7,5 az a normális közlekedés. Sztem ez egész jó fogyi..
Előre 17-es hátra 43-as...
Helló

Valaki megtudja nekem mondani hogy a gixxer1000-k8 asnak menyi az első láncfogaskerék száma és a hátsó fogak számát is?
elöre is köszi
nekem is mozgott de ütött is a tárcsa.Itt vettem párban Braking tárcsákat 2 garnitúra betéttel 61e-ért,hibátlanul.Fogyasztásban a 2 véglet Nekem 6,2-8.2 de a 7-7,5 a normál!Bár most volt egy túránk és 120 körül mentünk ezért kíváncsi leszek rá.na jó nem bírtam ki és 2szer belecsúszott egy véggáz:-)))))
nekem van 1 pont ahol előre hátra kb 1 mm meg oldalra is :S
hát ha ez a car ennyibe kerül akkor az még odébb lesz h lecserélem....
7 nekem is megvan :D
Hmm...nekem nem lötyög...

Nekem tegnap volt jó fogyasztásom! De általában a 7 megvan...
kicsit lötyög előre hátra nekem is 1-1milit, de az nem baj....
kicsit aggódtam én is, de a "pályamotorosok" megnyugtattak, és mondták ha kidobom akkor nekik kell

más. most tankoltam, és kiszámoltam a fogyasztásom: 5,4 l százon.
nyugis 120-as tempóban mentem (mennyi lenne, ha 90-el mennénk ). nyitott dob+légszűrő+a commander is adja neki + a benzint, ezért örülök neki.
persze városban megvan a 7 liter

maci.
ha nem lesz jó a +3-as hátsó fogaskerék, átveszed?
Tessék
ha licitáltatni akarsz szólj, de felverik majd az árát...
ebay1
ebay2
Szasz!
35700-ért tudok utángyártottat.
Ha érdekel, mail az adatlapomon.
Kilazult valamelyik szegecs. Hát tudni tudnék tárcsát, de nem lenne occsóóó...
nem látszik görbének csak lötyög, amit nem tom miért csinál... a bal oldali olyan mint a beton
Me görbe?
K2 1000-re tud vki első féktárcsát nem *****áron? csak az egyik (jobb oldali) kellene há nem mozog az a car....
csákómákó
csákómákópápá :-)
Jó lesz az oldal!Töltsetek fel Ti is képeket!Én már elküldtem egyet!
van eladó egy pár, új (0 kilóméteresen leszedett) gumi. Gyári Kawasaki ZX10R - 2008-ról.

Igen, nem tudom miylen.. faxom se jegyzi meg az iyleneket..:)

Ára: 55KHUF
Fasza... eddig mindig ott voltam, kivéve amikor darabokban volt a motorom...
Na csak, hogy lássd mit mulasztottál http://www.kisalfold.hu/gyori_...
Majd legközelebb!
Ne is mondd. Ugye éjjeles voltam, mondom alszok kicsit reggel. Hát olyan kicsit aludtam, h délután 4kor ébredtem fel...