Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem az enyémbe sem, mert kikötöttem... Amu elvileg alacsony fordulaton kéne neki. Amikor ráadod a gyújtást és a piros gombot run-ba nyomod, és basztatja az injektorokat, akkor figyeld a kipu szelepet is. Lehet látni, h egyenletesen vagy darabosan viszi végállásba majd vissza. Nekem darabosan vitte. Mert rossz...
az összekötőcsőben lévő szelep vezérlő elektronikája milyen fordulaton nyit? az enyimbe sztem nem műxik
Pedig nekem is ezt írta a haver az SV-jéhez. Külföldön 10 körül megy a gyári pár...
1 pár fékbetétért elég sok...
Kösz srácok.

Gondoltam egy merészet, bementem a helyi Full-gasba.
32000 Ft a pár... Kicsit sokallom...
Vagy ennek ennyi az ára?
Nem is olyan drága :))
Vesrah SRJL az USA-ból. a helyi SBK versenyzők is ezt használják, melegen fog mint állat, nem eszi a tárcsát, és hidegen is jól fog, és kb 2 szer tovább tart, mint az XRAC. Legalábbis ez utóbbit állítják a gixxer.com-on. A többi állítást tudom igazolni én is. Csak az a gond, hogy rendelni kell a nagy vizen túlról, mert itt nem forgalmazzák, nekem 28000 ft ba fájt postával együtt INNEN, igaz akkor még nem volt ilyen drága a dollár
gyári!vagy ferrodo xrac!
AP Racing?
Hallóóóó

Vennem kellene elölre valami faja fékbetétet. pályázásra is...
Valakinek valami tipp?
Khmmm lábtartókonzol?
Ma kicsit mentünk Sopron felé! Tök jó arra is az út. Láttunk jó sok GSXR-es kollégát! :)
21990-ért tudok egy csúszottat )))
Köszi az ajánlatot, de annyit nem szánok rá.
HEllo

K6 gsxr 1000-re keresek jobb felső kis oldal idomot amin a gsxr embléma van.
Új van raktáron 22000 ft,06705850436
a rövidebb mi pénz csak dob?
csak dob v rendszer?
mennyiért vesztegetnek ilyet?
Amerikai Level One GP Racing Slip on 57.1 mm közcső átmérővel .
Csak GSXR 1000-hez 2001-2006 közötti modellekhez.
Az hogy kib@szottul szól gyenge kifejezés!
Szállitási idő. 14 munkanap.
Eladó:Prop-tech speed box,Gsx-r 1000 K1-K3,Hayabusa-hoz,10e. ft.
06704221782
Narancs amilyen volt, kék amilyen lett. Akit érdekel keressen mail-ben, ott az adatlapomon. Olcsón megcsinálom.
Formás mint egy csaj...
1 kis tegnapi fényképelés...
Sziasztok!
Nincs valakinek Gsxr 1000 K5-höz egy generátorfedele? Csúszott is jó lenne, lényeg h olcsó legyen.
Fasza. Lehet nekem is bele kellett volna rúgni 1et.