Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még online vagy? Intézkedem.
nem tudom?miért kérdezed?
Ja bocs azt hittem Ricsi az országos bajnok.
Tibi, neked mennyi a legjobb időd a H.ringen ZX 10-essel, és mennyi Chobáknak 600-as motorral? Ez hogy lehet?
Azon az aktuális K6 Gsx-r 750-en mellesleg még tőled is könnyebb pilóta ült (50kg kb.), aki az ország egyik legjobb gyorsulási versenyzője. És akkor amikor a csúcsot csinálta, valószínűleg nagy hátszél volt! Ricsi motorja nem 200 keréken, hanem 185 körül lehet most, ne keverd össze a másik motorunkkal, ami az enyém!
Egy jó igen, de ami beteg az nem, (lásd) sőt a jók 300 fölött! Ja és puding próbája az evés!
én nekem meg 20 centi a faszom vagy még egy kicsit fölötte.
És egy jó Gsxr is megy 290et vagy fölötte
Ez attól függ ki ül rajtuk, és hogy mennyit tudnak a motorok (GSX-R-R1) végre, egy jó Zx 9 R többet megy mint 280!
Még hogy egy Zx9 megfog egy 1000es gixxert vagy egy 04es R1et
Jó akkor szekikém a kedvedért átjavíom mozdonyvezetőre
Igen Grétsy tanár úr
Valóban túl magas labdát adtam egy ilyen alattomos, sunyinak mint te vagy
a villanyszerelőnek nem
annak KAWASAKI-ja van.
Bocs,de nem hagyhattam ki!
Új, Újj ÚJJJúj
az páros szerv nem
Ha újjat akarnál?!?
Hiányzik újjad?
Ezen valóban kár vitázni a számok önmagukértbeszélnek
Nos utcára szerintem jobb a 9. Kényelmes és még az is kimotorozhatatlan. 2002-ben megszünt a gyártás! Tehát onnantól nem fejlődött tovább
A gixi szép is, jó, is, erős is, gyártásban is van, folyamatosan fejlesztik
Nekem kizárólag egy dolog miatt nem kellene sose gixer. Mindenkinek az van tehát egy tucatmotor A postásnak, a rendőrnek a villanyszerelőnek a szomszédnak a házmesternek a kéményseprőnek még nagyanyámnak is gixere van.
Ha újjat akarnék akkor inkább egy tíz
Én is bele vau-vau,ha nem gond!
Én nagyon szeretem a kilencest,jelenleg nincs a piacon olyan motor,amire lecserélném!Na jó,talán az új ZZR1400,de nem biztos!
Nagyon jól megy szerintem is,DE ne hasonlítsuk 1000-s újabbakhoz!
Én mentem zx-r kollegával 6.-ban nyomatékból az ő 2006-os ZX10-esével 60-ról majd 100-ról indulva.
Én sem hittem volna ha nem én ülök a kilencesen,hogy olyan volt,mintha én meg sem húztam volna a gázt!
Egyszerűen állva hagyott!
Nem egy kategória,ezt kàr vitatni!
ki itt a pökhendi?
így van....
Na rakd csak ide föl Az asszem én vótam annó a szutyukisok sok pézt fizettek, hogy elengedjem őket
Te vagy a király meg a gixxer!
nem fogja elbírni... van aki humorosan de elismerve a fejlődést viccel,van aki pökhendi.